جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93508 / تاریخ انتشار : 1397/11/10 13:10
|
مهند علی در الشرطه می‌ماند

پاسخ منفی ستاره عراق به پیشنهاد یوونتوس

الشرطه با صدور بیانیه‌ای ضمن تایید دریافت پیشنهاد از تیم‌های یوونتوس ایتالیا، گالاتاسرای ترکیه، العین امارات، بنفیکای پرتغال،خنک بلژیک و آاک یونان اعلام کرد مهند علی تا پایان فصل در این تیم می‌ماند.

الشرطه به مهند علی رضایتنامه نمی‌دهد

الشرطه عراق خروج مهند علی در نقل‌ وانتقالات زمستانی، با وجود دریافت پیشنهادهای گسترده‌ای از جمله یوونتوس ایتالیا را تکذیب کرد. یوونتوس ایتالیا پس از درخشش مهند علی در جام ملت‌های آسیا  که برابر ایران هم در مرحله گروهی بازی کرده بود پیشنهاد ۲میلیون دلاری به تیم الشرطه ارائه داد اما باشگاه عراقی با این درخواست مخالفت کرد.

---

الشرطه عراق با صدور بیانیه‌ای ضمن تایید دریافت پیشنهاد از تیم‌های یوونتوس ایتالیا، گالاتاسرای ترکیه، العین امارات، بنفیکای پرتغال،خنک بلژیک و آاک یونان اعلام کرد مهند علی تا پایان فصل در این تیم می‌ماند و به هیچ پیشنهادی پاسخ مثبت نمی‌دهند. الشرطه همچنین دریافت پیشنهاد ۶میلیون دلاری از گالاتسرای برای مهند علی را تکذیب  کرد.

مهند علی ۱۸ساله باعث صعود تیم ملی فوتبال عراق به مرحله حذفی جام ملت‌های آسیا  شد و ۲گل در ۴بازی به ثمر رساند. او که در ۱۷سالگی برای نخستین‌بار پیراهن عراق را بر تن کرده، در ۱۵ بازی ۸ گل زده است.

 

1

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر