جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93486 / تاریخ انتشار : 1397/11/9 17:01
|

توصیف کاپیتان ژاپن از بازی با ایران: سخت با نتیجه خارق العاده

بعد از گل اول مینامینو و دوان به خط حمله اضافه شد و شرایط ما را در ضدحمله بسیار بهتر کردند. کمی در خط حمله ریسکی بازی کردیم.

مینامینو: ازعملکردمان خوشحالم

تاکومی مینامینو در گفت‌وگو با سایت AFC درباره برتری مقابل ایران گفت:« صعود به فینال، چیزی بود که به دنبال آن بودیم و ما بازی واقعاً مشکلی مقابل یکی از بهترین تیم‌های آسیا داشتیم. از عملکرد تیمی‌مان برای رسیدن به پیروزی خوشحالم و فکر می‌کنم بهتر و بهتر می‌شویم. در خط حمله، عملکرد خوبی داشتیم و به خاطر یکپارچگی تیم به پیروزی رسیدیم. امیدوارم چنین شرایطی را در بازی فینال هم داشته باشیم.»

وی درباره پاس گل خود به یویا اوساکو گفت:«در صحنه گل اول، من زمین خوردم و تلاش کردم که دوباره توپ را به دست بیاورم. احساس کردم که بازیکنان حریف ایستاده‌اند. بازیکنی اطراف اوساکو نبود و خوشحالم که توانست توپ را وارد دروازه ایران کند.»

شیوتانی: ایران قدرتمند بود

تسوکاسا شیوتانی در گفت‌وگو با سایت AFC گفت:«نمی‌توانم احساسم را بیان کنم. جام ملت‌های آسیا تورنمنت بسیار بزرگی است و ما از ابتدا می‌خواستیم به قهرمانی این رقابت‌ها برسیم. من از هم‌تیمی‌هایم در تیم العین و تیم ملی ژاپن تشکر می‌کنم. کایو هم‌تیمی من در العین برای حمایت از من در ورزشگاه حضور داشت. ایران تیمی قدرتمند بود و ما باید با تمام توان خود به مصاف این تیم می‌رفتیم.»

یوشیدا:در حمله ریسک کردیم

مایا یوشیدا در مورد بازی برابر ایران گفت:«بازی خیلی سخت بود که یک نتیجه خارق العاده از آن بیرون آمد. ژاپن با سازماندهی فوق العاده ای بازی کرد و در بازی های سخت شما باید سازماندهی خیلی خوبی داشته باشید.»

او ادامه داد:«بعد از اینکه گل اول را زدیم در چینش دفاعی  تغییراتی داشتیم. بعد از گل اول مینامینو  و دوان به خط حمله اضافه شد و شرایط ما را در ضدحمله بسیار بهتر کردند. کمی در خط حمله ریسکی بازی کردیم و با ضدحمله توانستیم به گل های بیشتری برسیم.»

یوشیدا در مورد شانس قهرمانی ژاپن هم می گوید:«ما 4 سال پیش در جام ملت ها شکست خوردیم و با یاس بزرگی روبرو شدیم اما حالا به فینال رسیده ایم. شکست در بازی فینال به این معنی است ما چیزی بدست نیاورده ایم. ژاپن در همه جام ها برای قهرمانی وارد زمین می شود و می خواهد  فاتح همه جام ها شود.»

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر