جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93406 / تاریخ انتشار : 1397/11/8 16:19
|
افشاگری یک خبرنگار عراقی درباره اتفاقات شب بعد از بازی با ایران

ارتباط شبگردی بازیکنان عراق و مصدومیت‌ها مقابل قطر

این افشاگری در شرایطی رقم خورد که با توجه به مصدومیت های عجیب بازیکنان عراق مقابل قطر بسیاری این موضوع را بی ارتباط با خوشگذرانی بازیکنان در کلوپ‌های شبانه یا استعمال دخانیات و کشیدن قلیان ندانستند.

افشاگری یک خبرنگار عراقی درباره اتفاقات شب بعد از بازی با ایران

عراق از فدراسیون فوتبال قطر به خاطر استفاده از یک بازیکن عراقی الاصل در بازی یک هشتم نهایی سرآغاز جنجال‌هایی بود که بعد از وداع تلخ و زودهنگام شیرهای بین النهرین از جام ملت‌ها با آن روبرو شدند اما روز یکشنبه یکی از خبرنگاران عراقی حاضر در امارات پرده از راز مهمی برداشت که نشان می داد چند تن از ستاره‌های عراق شب بعد از بازی با ایران را در کلوپ گذرانده و با وضعیتی نامطلوب به اردو بازگشته اند.

سرکو کاتانچ پس از تساوی مقابل ایران یک روز استراحت برای بازیکنان در نظر گرفت که همین تعطیلی، حواشی زیادی برای این تیم رقم زد.

این خبرنگار که از اعلام اسامی بازیکنان حاضر در کلوپ خودداری کرد،گفت:«تا ساعت پنج صبح بعضی از بازیکنان را در کلوپ های شبانه دیدم ،بعضی از آن ها به طور غیر قانونی برای دوستان خود در هتل‌های نزدیک محل اقامت تیم یا حتی در خود هتل تیم، اتاق‌هایی رزرو کرده بودند.حتی در مورد این بازیکنان که مدام اقدام به کشیدن قلیان می‌کردند، به سرپرست تیم جهت برخورد تذکر دادم ولی اقدامی صورت نگرفت.پس از اتمام مسابقات نام این بازیکنان را در نامه‌ای به مسوولان فدراسیون اعلام کردم تا در آینده شاهد این گونه رفتار ها نباشیم.»

این افشاگری در شرایطی رقم خورد که با توجه به مصدومیت های عجیب بازیکنان عراق در بازی با قطر بسیاری این موضوع را بی ارتباط با خوشگذرانی بازیکنان در کلوپ‌های شبانه یا استعمال دخانیات و کشیدن قلیان ندانستند.

3-220

captcha
نظرات شما | 1 نظر
محسن هاشمی
1397/11/8 - 22:02
وقتی به اقای کیروش بیخودی و به علت مدیریت اقای تاج چندین ملیارد میدن دیگه خیالش راحته که پولشه رو گرفته و مگه مرض داره تلاش بیخودی کنه
rateup 0
 ratedown 0
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر