فوتبال ایران / شناسه خبر: 93369 / تاریخ انتشار : 1397/11/7 17:44
|

علاقه به کی‌روش در نظرسنجی مشخص می‌شود

رامین رضاییان، مدافع راست تیم ملی خوشحالی هواداران را درجام ملت های آسیا بزرگترین دستاورد می‌داند. رضاییان درآستانه بازی مهم با ژاپن درجام ملت ها می‌گوید:« برای ما اینکه هوادارن را خوشحال ببینیم بسیاربزرگ است و همین که آنها شاد باشند ما خوشحال خواهیم شد. هیچ چیز را با لبخند هواداران ایرانی عوض نمی‌کنیم. امیدوارم این شادی تا پایان راه ادامه داشته باشد. دست تک تک آنهایی که در بازی‌ها حاضر می‌شوند و تیم را حمایت می‌کنند می‌بوسیم و قدردان آنها هستیم و آنهایی که از ایران و دیگر نقاط هم به ما انرژی مثبت می‌دهند را واقعا سپاسگزار هستیم. این مسئله به ما انرژی بالایی می‌دهد تا سر حد توان بجنگیم و کوتاه نیاییم.»

آیا با پیروزی مقابل ژاپن قهرمانی ایران قطعی است؟ رضاییان می‌گوید:«ما اصلا به آن سمت جدول نگاه نمی‌کنیم. وظیفه ما این است که بهترین نمایش را در تقابل با حریفان خودمان داشته باشیم. دو بازی سخت باقی مانده و تمام تمرکز ما البته روی بازی با ژاپن است و اینکه بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم. ژاپن یکی از تیم‌های خوب جام است و مطمئنا بازی سختی پیش روی ماست و خودمان را در فاصله کوتاه باقیمانده تا این بازی کاملا مهیا و آماده بازی می‌کنیم.»

رضاییان تصورمی‌کند همه مردم دوست دارند کی‌روش بماند. او حرف هایش را با صحبت درباره این ماجرا تمام کرد:« نتایج و شرایط تیم ملی با کی روش کاملا مشخص است. اما شما ببینید مردم چه می‌گویند. مردم دوست دارند او بماند چرا که در فوتبال ایران خیلی چیزها را اثبات کرده است و شخصیت بزرگی به فوتبال و تیم ملی ما بخشیده است. هر نظرسنجی و نظرخواهی که داشته باشید در آن نشانه های خواست هواداران برای ماندن کی‌روش نمایان است. کادرفنی تمام تلاش خود را در این رقابت به کار گرفته تا به نتیجه و افتخار بزرگی برسیم. هر کس با عملکرد خود می‌تواند ادعایش را ثابت کند و با حرف چیزی درست نمی‌شود. وقتی مردم می‌گویند کی‌روش بماند باید به حرف آنها اعتماد کرد و احترام گذاشت.»

1

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر