فوتبال ایران / شناسه خبر: 93319 / تاریخ انتشار : 1397/11/6 20:16
|
به مردم عیدی می‌دهیم

سلطانی‌فر: شیرمردان ایران سامورایی ها را شکست می‌دهند

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان اعتقاد دارد شیرمردان ایرانی توان شکست تیم ژاپن را هم دارند.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان اعتقاد دارد تیم ملی فوتبال ایران به راحتی تیم چین را در مسابقات جام ملت های آسیا شکست داد و شیرمردان ایرانی توان شکست تیم ژاپن را هم دارند. سلطانی فر در آیین افتتاح زمین های چمن مصنوعی فوتبال شهر آرادان افزود: یقین دارم که شیر مردان تیم‌ ملی فوتبال ایران همانطور که به راحتی دیوار چین فرو ریختند، اینبار هم سامورایی های ژاپن را هم شکست خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال ایران می تواند بعد از 42 سال به فینال فوتبال جام ملت های آسیا راه یابد و در آستانه چهلمین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب عیدی خوبی به مردم دهند.

سلطانی‌فر اضافه کرد: تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در سال گذشته در هشت تیم برتر آسیا در مسابقات باشگاه های آسیا قرار گرفتند و در بازی های آسیایی جاکارتا هم ورزشکاران مدال های رنگارنگی کسب کردند. همچنین در مسابقات المپیک جوانان ایران امسال رتبه هفتم را کسب کرد که این عنوان افتخار بزرگ برای ورزش کشور محسوب می شود.

وی ادامه داد: با‌ گسترش زیرساخت های ورزشی مسابقات ملی و بین المللی را می توان در نقاط مختلف کشور برگزار کرد و منافع این اقدام برای تمامی مردم ایران خواهد بود.

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: هر روزی که زمینه شور و شادی مردم را فراهم کنیم آن روز برای ما مبارک و فجر است. به برکت نظام جمهوری اسلامی هر روز یک طرح ورزشی در نقاط مختلف کشور به بهره برداری می رسد و هفته گذشته به 6 استان کشور سفر کردم که در تمامی این استانها طرح های ورزشی خوبی به بهره برداری رسید.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر