جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93315 / تاریخ انتشار : 1397/11/6 18:24
|

کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه امارات

در صورتی که امارات نتواند از سد قطر بگذرد و به فینال برسد، به طور کلی از جام حذف شده و شانسی برای کسب جایگاه سومی هم ندارد!

کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه امارات

وارد مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا شده ایم و در دو بازی آینده، فینالیست‌های این دوره از بازی‌ها معرفی می‌شوند. یک سوی جام، ایران و ژاپن ایستاده‌اند که بازی‌شان عصر دوشنبه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه العین برگزار می‌شود و سمت دیگر، امارات و قطر که برنده هر دو بازی، راهی فینال خواهند شد.

اما نکته جالب جام، برنامه ریزی عجیب کنفدراسیون فوتبال آسیاست. برنده دیدار ایران و ژاپن که یک پای فینال است، با این برنامه‌ریزی، نسبت به برنده امارات و قطر، یک روز بیشتر، فرصت استراحت دارد و با ریکاوری کامل تری به فینال می‌‌رسد. اگر اماراتی‌های میزبان که نقشه‌های زیادی برای قهرمانی داشتند و حتی در برخی بازی‌ها، از تصمیمات مشکوک داوران سود بردند، به فینال برسند، حداقل ۲۴ ساعت از دیگر فینالیست این رقابت‌ها، کمتر استراحت دارند.

موضوع دیگر هم، حذف مقام سومی بود که با توجه به برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا، در صورتی که امارات نتواند از سد قطر بگذرد و به فینال برسد، به طور کلی از جام حذف شده و شانسی برای کسب جایگاه سومی هم ندارد!

 

 

180 – 2

 

captcha
تازه ها
بیشتر