جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93305 / تاریخ انتشار : 1397/11/6 16:47
|
بازی با ژاپن حتما سخت تر از چین و عمان است

حاج صفی: دو فینال دیگر پیش رو داریم

از ابتدا هم قرارمان با یکدیگر این بود که هفت فینال را پیش رو داریم و باید در تمام آنها پیروز شویم. خدا را شکر تاکنون پنج فینال را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و دو فینال دیگر پیش رو داریم.

بازی با ژاپن حتما سخت تر از چین و عمان است

احسان حاج صفی درباره بازی با ژاپن در نیمه نهایی جام ملتها گفت:«این بازی صددرصد سخت‌تر از بازی با عمان و چین است. شادی ما از پیروزی مقابل چین تمام شده است و از الان به بعد به فکر ژاپن هستیم و این تیم را آنالیز خواهیم کرد. ان‌شاءالله در این مسابقه هم بتوانیم دست پُر از زمین خارج شویم و دل مردم را دوباره شاد کنیم.»

او درباره اینکه اکثر کارشناسان تیم ایران را شانس اول قهرمانی می دانند، می گوید:«هدف ما این است که بازی به بازی پیش برویم. از ابتدا هم قرارمان با یکدیگر این بود که هفت فینال را پیش رو داریم و باید در تمام آنها پیروز شویم. خدا را شکر تاکنون پنج فینال را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و دو فینال دیگر پیش رو داریم که امیدوارم آنها هم به خیر بگذرند. من باز هم می‌گویم فقط از مردم ایران می‌خواهم که برای‌مان دعا کنند.»

حاج صفی درباره شایعه رفتن کی روش بعد از جام ملتها هم می گوید:«به این چیزها فکر نمی‌کنیم. هدف‌مان فعلاً این مسابقات است و ان‌شاءالله بعد از پایان مسابقات و قهرمانی در مورد این مسائل صحبت می‌کنیم.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر