جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93296 / تاریخ انتشار : 1397/11/6 15:23
|
تیم ملی کره جنوبی نیاز به پیشرفت دارد

اعتراف سون: خسته بودم

اعتراف سون: خسته بودم

سون هیونگ مین، ستاره کره جنوبی که در جام ملت‌های آسیا نتوانست انتظارات را برآورده کند، پس از شکست مقابل قطر و حذف تیمش اعتراف کرده که خستگی اجازه نداده در حد انتظار بازی کند. این اولین بار از سال 2004 است که کره نمی‌تواند به نیمه‌نهایی جام ملت‌ها برسد.

سون از آخرین بازی مرحله گروهی مقابل چین به ترکیب اضافه شد و مقابل بحرین و قطر هم بازی کرد، ولی در این سه بازی نتوانست گلی بزند. سون در واکنش به عملکرد ضعیفش گفت: «من آمادگی بدنی کافی نداشتم. احساس می‌کردم بدنم خالی بود. خیلی ناراحتم که همبازی‌ها، سرمربی و هواداران را ناامید کردم.»

سون از شروع ماه دسامبر 13 بار برای تاتنهام به میدان رفت و بلافاصه پس از رسیدن به امارات 87 دقیقه مقابل چین در زمین حاضر بود. مهاجم تاتنهام اضافه کرد که پس از رسیدن به امارات نتوانسته خواب مناسبی داشته باشد: «دوست نداشتم در این باره صحبت کنم، ولی از نظر بدنی شرایط خوبی نداشتم. خواب من به هم ریخته بود. باید تلاش می‌کردم تا شرایط بدنی بهتری داشته باشم.»

---

سون ادامه داد: «فکر می‌کردم بازی به بازی در تورنمنت بهتر شوم، ولی این اتفاق نیفتاد. هواداران انتظار بالایی از ما داشتند و ناراحتم که نتوانستیم خواسته‌ها را برآورده کنیم. می‌دانم که نمایش خوبی نداشتم.»

سون در هفت ماه گذشته در جام جهانی، بازی‌های آسیایی و جام ملت‌ها برای کره به میدان رفته. او در بازی‌های آسیایی با تیم امید کره قهرمان شد تا از خدمت سربازی معاف شود.

کره در دوره قبلی جام ملت‌ها نایب‌قهرمان شده بود و این بار امید داشت پس از نیم قرن به قهرمانی برسد، ولی پس از حذف زودهنگام سون معتقد است که کره باید در برنامه‌هایش تجدید نظر کند.

مهاجم تاتنهام گفت: «آینده تیم ملی بستگی به این دارد که چگونه با این نتیجه کنار بیاییم. باید در ذهن داشته باشیم که بردن هیچ تیمی در آسیا آسان نیست. ما نیاز به پیشرفت داریم.»

 

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر