جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93277 / تاریخ انتشار : 1397/11/5 22:06
|
ستاره تاتنهام در سه بازی گلی نزد و با ناکامی به لندن برگشت

سون، ناکام بزرگ جام ملت‌ها

سون، ناکام بزرگ جام ملت‌ها

کره جنوبی برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا تدارک وسیعی داشت. آنها پائولو بنتو را برای موفقیت در این تورنمنت استخدام کردند و بیش از همه روی درخشش سون هیونگ مین حساب کرده بودند که بهترین فصل فوتبالش را با تاتنهام تجربه می‌کند.

بر اساس توافقی که فدراسیون فوتبال کره با باشگاه تاتنهام داشت، سون از بازی سوم تیمش مقابل چین به اردو اضافه شد و هواداران انتظار داشتند بتواند در مراحل حساس حذفی کاتالیزور موفقیت تیمش باشد.

سون در آخرین بازی مرحله گروهی مقابل چین به میدان رفت و نتوانست گلی بزند. کره این بازی را دو بر صفر برد و انتظار می‌رفت سون پس از رفع خستگی بتواند در مراحل حذفی نمایش بهتری داشته باشد.

---

مهاجم تاتنهام مقابل بحرین هم نمایش متوسطی داشت و هرچند روی گل اول تیمش نقش داشت، ولی باز هم نتوانست گلی بزند. او در میانه زمین توسط کاپیتان بحرین به خوبی کنترل شده بود. در بازی حساس امروز مقابل قطر انتظار می‌رفت که سون بالاخره به یاری کره بیاید و تیمش را به نیمه‌نهایی برساند، ولی او باز هم در گلزنی ناموفق بود تا تیمش از مسابقات حذف شود.

سون به عنوان ستاره بزرگ تورنمنت وارد امارات شد، تا جایی که AFC ویدیو ویژه‌ای از لحظه ورودش به فرودگاه منتشر کرد. او با امیدواری زیادی به مسابقات رفته بود، ولی در سه بازی که به میدان رفت، نتوانست گلی بزند و با ناکامی به لندن برمی‌گردد. سون هرگز نتوانسته بازی‌‌های خوبش با پیراهن تاتنهام را در تیم ملی کره جنوبی تکرار کند و در جام ملت‌ها هم پایین‌تر از انتظارات بود.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر