ورزش ایران / شناسه خبر: 93254 / تاریخ انتشار : 1397/11/5 16:46
|
سالن کشتی اندیمشک با آپشن رختکن

افتتاح مجموعه‌ای بعد از ۲۳ سال انتظار

در حاشیه مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک سالن چند منظوره شهید سروندی این شهر افتتاح شد. سالنی که کلنگش 11 بهمن سال 74 به زمین خورد.

در حاشیه مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک سالن چند منظوره شهید سروندی این شهر افتتاح شد. سالنی که 11 بهمن سال 74 کلنگش به زمین خورد و حالا در نخستین روزهای بهمن سال 1397 بعد از 23 سال افتتاح شد. سالنی با گنجایش 2500 نفر آن هم برای شهری که نزدیک به 150 هزار نفر جمعیت دارد و از این تعداد جمعیت تقریبا 98 درصد عاشق و شیفته کشتی هستند. این سالن با حدود 7 میلیارد تومان ساخته شد.
سالن شهید سروندی در حالی بعد از 23 سال با حضور وزیر ورزش و جوانان و همچنین استاندار خوزستان افتتاح شد که در همان روزهای نخست افتتاح به شدت شرمنده عشق و علاقه مردم مظلوم و سختی کشیده اندیمشک شد که برای تماشای مسابقات کشتی در سالن حاضر شده بودند. سالن از سوی مسوولان ورزش استان خوزستان به‌عنوان یکی از مجهزترین سالن‌های ورزشی استان معرفی شد اما عجیب بود که مجهز به صندلی برای نشستن تماشاگران نیست و تماشاگران باید در سرمای زمستان و در گرمای تابستان برای تماشای مسابقات روی سکوی سنگی بنشینند.
البته به گفته یکی از مسوولان ورزش شهر اندیمشک این سالن آپشن‌های زیادی دارد، از جمله اینکه رختکن دارد. یعنی تا قبل از این هر سالن ورزشی که در ایران ساخته می‌شد فاقد رختکن بوده و این سالن برای نخستین بار دارای چنین امکاناتی است.
البته حرف‌های دیگری هم درباره این سالن مجهز زده می‌شود. از جمله اینکه سالن مجهز به شوفاژ است اما در نخستین روز استفاده از این سالن، مردم به دلیل نبود امکانات برای خوردن آب به شدت از تشنگی رنج بردند؛ به نحوی که مسوولان برگزاری مسابقات مجبور شدند برای جایگاه تماشاگران آب معدنی بفرستند. ساخت چنین مجموعه مجهزی آن هم بعد از 23 سال، هدر دادن پول آن هم به معنای واقعی کلمه است که البته نخستین آن نبوده و قطعا آخرینش هم نیست.
 

captcha
تازه ها
بیشتر