ورزش جهان / شناسه خبر: 93222 / تاریخ انتشار : 1397/11/5 04:26
|

رئال مادرید در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری با نتیجه 4-2 خیرونا را شکست داد.

در این دیدار تیم میهمان نمایش شجاعانه‌ای ارائه داد اما در نهایت این رئالی‌ها بودند که با درخشش سرخیو راموس، توانستند به یک پیروزی خوب برسند.

تیم میهمان بازی را بهتر شروع کرد و تنها 7 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی حرکت خوب رائول گارسیا از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، لوزانو با یک ضربه بغل پا، تیبو کورتوا را مغلوب کرد.

بعد از این گل رئالی‌ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 18 توانستند به گل تساوی برسند. فرار آلوارو اودریوسولا از سمت راست و پاس رو به عقب او، درون محوطه جریمه به لوکاس واسکز رسید و او هم با یک ضربه حساب شده، کار را تمام کرد.

5 دقیقه بعد، رئالی ها صاحب یک موقعیت بسیار خوب دیگر شدند و اودریوسولا در موقعیتی شبیه به گل اول، این بار تصمیم گرفت که ضربه نهایی را خودش بزند اما ایرایسوس این بار مغلوب نشد.

حملات رئال ادامه پیدا کرد و بعد از اینکه یکی دو موقعیت خوب را از دست دادند، در دقیقه 41 صاحب یک ضربه پنالتی شدند. وینیسیوس که پا به توپ وارد محوطه جریمه خیرونا شده بود، توسط لوزانو سرنگون شد و داور هم بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد. راموس پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه چیپ به وسط دروازه، حساب کار را 2-1 کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با برتری 2-1 رئال به پایان رسید.

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد اما رفته رفته بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت هایی روی دروازه هم داشتند تا اینکه خیرونا در دقیقه 66 به گل تساوی رسید. روی یک ضربه کرنر بود که یورنته، بازیکن جوان رئال، توپ را به شکل عجیبی با دست زد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. الکس گرانل پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت دقیق به گوشه بالایی دروازه، بار دیگر کار را به تساوی کشاند.

بعد از این گل رئالی‌ها بار دیگر توپ و میدان را در اختیار گرفتند و بعد از چند حمله خطرناک، در دقیقه 77 به گل سوم دست پیدا کردند. روی یک حرکت از سمت چپ، ارسال مارسلو در مقابل دوازه به راموس رسید و او هم بالاتر از مدافعان حریف، گل دوم خودش و گل سوم رئال را به ثمر رساند.

تنها سه دقیقه بعد، رئال گل چهارم را هم وارد دروازه خیرونا کرد. روی یک حمله سریع و ارسال زمینی وینیسیوس، توپ روی تیر دوم به بنزما رسید و او هم با یک ضربه بغل پای دقیق، حساب کار را 4-2 کرد.

در دقایق پایانی باز هم رئال تیم برتر میدان بود اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه به پایان رسید.

 

captcha
تازه ها
بیشتر