نساجی مازندران / شناسه خبر: 93172 / تاریخ انتشار : 1397/11/3 16:34
|
وقتی مالکان باشگاه همچنان با هم اختلاف دارند

جلالی نیامده قهر کرد!

بعد از مدت‌ها وقت تلف کردن و شایعه‌های زیاد در مورد گزینه سرمربیگری نساجی مازندران، بالاخره مجید جلالی به عنوان سرمربی جدید این تیم قائمشهری انتخاب شد. با انتخاب جلالی، خیال هواداران نساجی راحت شد که تکلیف تیم بالاخره مشخص شد اما شرایط خوب پیش نرفت. در روز معارفه مجید جلالی هیچ‌کدام از مالکان باشگاه نساجی مازندران حضور نداشتند که این مساله کمی عجیب بود. البته شاید عجیب برای جلالی و هواداران اما برای آنهایی که می‌دانند یک سری اختلاف بین مالکان باشگاه نساجی مازندران وجود دارد، این مساله چندان تعجب‌آور نبود. به هر حال، مجید جلالی بدون حضور مالکان باشگاه و حتی علی امیری مدیرعامل نساجی که به تازگی برگشته، به بازیکنان تیم معرفی شد.

لالی بدون توجه به این مسائل، کارش را شروع کرد و حتی یک بازی دوستانه هم برگزار کرد که پیروز شد. این مساله امیدواری‌های هواداران را بیشتر و بیشتر کرد. بعد از این بازی دوستانه، خبر رسید به زودی قرارداد مجید جلالی با نساجی رسما ثبت می‌شود اما این اتفاق هم نیفتاد تا خبر قهر سرمربی جدید نساجی همه را شوکه کند. جلالی پس از 5 جلسه حضور در تمرین نساجی، چهارشنبه حاضر به کار با تیم نشد و محل تمرین را ترک کرد. گفته می‌شود دلیل این قهر، بی‌تفاوتی مدیران باشگاه نساجی برای حل مشکلات تیم است که باعث ناراحتی سرمربی شد.

لبته در کنار هم به نطر می‌‌رسد بندهای قرارداد جلالی هم یک سری ناراحتی به وجود آورد. ظاهرا قرار بود قرارداد جلالی با نساجی، سه‌شنبه امضا شود اما یک سری ایرادها که سرمربی این تیم به بندهای آن گرفت، باعث شد این افتاق به تعویق نیفتد. با این شرایط باز هم کار برای نساجی پیچیده شد. البته بعد از این قهر، فرهاد صنیعی‌فر مالک باشگاه نساجی که معلوم نبود، چرا در مراسم معارفه مجید جلالی غایب بود، در مصاحبه‌ای اعلام کرد جلالی قهر نکرد و چیز خاصی نیست: «اعضای تیم فوتبال ما صبح چهارشنبه به اردو رفتند و بعدازظهر هم تمرین داشتند. اصلا قهری در کار نبوده و چیز خاصی نیست. ما در همان هتل محل اردو قرارداد جلالی و کادرش را می‌بندیم و کار‌ها انجام می‌شود.»

صنیعی‌فر حتی برای اینکه دل جلالی را به دست بیاورد و او را برگرداند، قول داد حتی امد لک را به نساجی برگرداند: «اگر سرمربی چنین درخواستی از باشگاه داشته باشد ما این کار را انجام می‌دهیم.» به هر حال مالک باشگاه نساجی مازندران اگرچه قهر مجید جلالی را تکذیب می‌کند اما خاموش بودن تلفن همراه این سرمربی نشان می‌داد، ناراحتی جلالی کاملا جدی است. با این شرایط حالا باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی می‌افتد. آیا صنیعی‌فر یکی از مالکان باشگاه نساجی، می‌تواند جلالی را برگرداند و او را راضی به ثبت قراردادش کند یا اینکه باید به سراغ گزینه‌های دیگر بروند.

با توجه به علاقه خاص و شدید مجید جلالی به مربیگری و اینکه نمی‌تواند بیکار بماند، بعید است با هم کنار نیایند اما باید دید تا چه حد انتظاراتش برآورده می‌شود و مالکان باشگاه به تیم توجه خواهند کرد یا نه. هفته گذشته استاندار مازندران در جلسه‌ای از ماالکان باشگاه نساجی خواست مشکلات تیم را مرتفع کنند اما به نظر می‌رسد هنوز در این باشگاه ناهماهنگی‌هایی وجود دارد که این مساله می‌تواند نگرانی هواداران نساجی را بیش از پیش کند.

230+230-9

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر