جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93136 / تاریخ انتشار : 1397/11/2 20:18
|
خبر بد برای کاتانچ و استقلال

اشک‌های طارق، تلخ ترین صحنه جام ملت‌ها

طارق بعد از این اتفاق بشدت می‌گریست و در ابتدا به نظر می‌رسید با مصدومیت بسیار شدیدتری مواجه شده است. در عین حال هم تیمی‌های او مدام به او دلداری می دادند و پیشانی‌اش را می‌بوسیدند.

اشک‌های طارق تلخ‌ترین صحنه جام ملت‌ها

فاصله خنده‌های جالب طارق همام  کنار بیرانوند بعد از بازی درخشانش مقابل ایران تا اشک‌هایش پس از مصدومیت مقابل قطر کمتر از شش روز بود.

طارق همام هافبک ریزنقش و تکنیکی تیم ملی عراق در میانه‌های نیمه نخست بازی با عراق در مرحله یک هشتم نهایی جام ملتهای آسیا بشدت مصدم شد و از زمین بیرون رفت.

طارق که در این مسابقه حساس در پست بال راست به میدان رفته بود مقابل عبدالکریم حسن کار سختی داشت اما لحظه به لحظه شرایط بهتری در زمین پیدا می کرد.با این حال در صحنه‌ای که در میانه زمین اتفاق افتاد بدون اینکه او برخوردی با بازیکنان حریف داشته باشد به خاطر یک ارسال و پاس بلند با مصدومیت از ناحیه کشاله مواجه شد و همان جا روی زمین افتاد.

طارق بعد از این اتفاق بشدت می‌گریست و در ابتدا به نظر می رسید با مصدومیت بسیار شدیدتری مواجه شده است.در عین حال هم تیمی‌های او مدام به این بازیکن دلداری می دادند و پیشانی اش را می بوسیدند.

عجیب اینکه طارق بعد از این مصدومیت دوباره سرپا شد و به زمین برگشت اما لحظاتی بعد در حالی که روی زمین خوابیده بود و دوباره مثل ابر بهار اشک می‌ریخت با برانکارد از زمین بیرون برده شد.بدون شک  این یکی از تلخ ترین صحنه های جام ملتها تا اینجای تورنمنت بود که تصاویر و ویدئوهایش می تواند در فضای مجازی بین هواداران فوتبال عراق و استقلال دست به دست شود.

با این اتفاق طارق که یکی از بهترین‌های تیم ملی عراق در این تورنمنت بود ادامه جام را از دست داد ضمن اینکه این خبر همان قدر که برای کاتانچ و هواداران تیم ملی عراق ناراحت کننده و دردناک بود برای استقلالی‌ها نیز می تواند دردآور باشد.

با مصدومیتی که طارق  دچار آن شد به نظر می‌رسد او حداقل 3 تا 4 هفته دور از میدان باشد و شاید یکی دو بازی ابتدایی استقلال در نیم فصل دوم را از دست بدهد.

1

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر