جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93035 / تاریخ انتشار : 1397/11/1 16:41
|
می‌توانیم قهرمان شویم

لوپز: از داشتن بیرانوند خوشحالیم

خیلی خوشحالم چون پنالتی‌ که بیرانوند مهار کرد در لحظه مهمی از بازی صورت گرفت.پنالی در شروع بازی گرفته شد و اگر عمانی‌‌ها موفق به گلزنی می‌شدند، کار ما خیلی سخت می‌شد.

الکساندر لوپز مربی درازه بان های تیم ملی در خصوص برتری مقابل عمان و مهار پنالتی از سوی بیرانوند گفت:«خیلی خوشحالم چون پنالتی‌ که بیرانوند مهار کرد در لحظه مهمی از بازی صورت گرفت.پنالی در شروع بازی گرفته شد و اگر عمانی‌‌ها موفق به گلزنی می‌شدند، کار ما خیلی سخت می‌شد، اما تیم به صورت گروهی خوب بود و عالی کار کرد. در نیمه دوم هم موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم و حتی می‌توانستیم گل‌های سوم و چهارم را به ثمر برسانیم.»

وی در پاسخ به این مساله که مهار بیرانوند ایران را به بازی برگرداند و ممکن بود کار سخت شود، گفت:«بله، دقیقا.علیرضا با پنالتی که مهار کرد تیم را در بازی نگه داشت که خیلی مهم بود. خدا را شکر می‌کنیم.»

لوپز درباره شادی‌اش در پایان بازی گفت:«من پس از کسب هر برد خوشحال می‌شوم، چون برای‌مان مهم است و اکنون تمام تمرکزمان روی قهرمانی در این مسابقات است.»

او در خصوص اینکه آیا ایران با داشتن بیرانوند می‌تواند به قهرمانی برسد یا نه، گفت:«از داشتن بیرانوند خوشحالیم و امیدواریم این اتفاق بیفتد و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. می‌توانیم قهرمان شویم.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر