جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92918 / تاریخ انتشار : 1397/10/29 17:22
|
ما چیزی بیشتر از یک تیم فوتبال هستیم

شجاعی: تاریخ نشان داده بازی‌های آسانی با عمان نداشته‌ایم

فوتبال هم برای مردم ما بیشتر از یک بازی فوتبال معنا دارد و خیلی‌ وقت‌ها برایشان مُسکن است و مشکلاتی در زندگی‌شان دارند که با یک برد تیم ملی تا مدت‌ها فراموش می‌شود و تسلی خاطرشان است.

تاریخ نشان داده بازی‌های آسانی با عمان نداشته‌ایم

مسعود شجاعی در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی مقابل عمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا گفت: «ما یک خانواده و چیزی بیشتر از یک تیم فوتبال هستیم. هر دفعه که لباس تیم ملی را می‌پوشیم انرژی مثبت و حمایت مردم را همیشه با خودمان داریم و هر دقیقه که در زمین هستیم و بازی می‌کنیم، در هر دوره و نه فقط این دوره، یک گوشه از ذهن و قلب ما مردم هستند چون که ما می‌دانیم بیشتر از یک تیم فوتبال هستیم.»

کاپیتان تیم ملی ادامه داد:« فوتبال هم برای مردم ما بیشتر از یک بازی فوتبال معنا دارد و خیلی‌ وقت‌ها برایشان مُسکن است و مشکلاتی در زندگی‌شان دارند که با یک برد تیم ملی تا مدت‌ها فراموش می‌شود و تسلی خاطرشان است. ما این را درک می‌کنیم به خصوص اینکه عکس‌العمل‌ها بعد از بازی‌هایمان را می‌بینیم و بیشتر به ایرانی بودن خودم افتخار می‌کنم. اینکه مردم چقدر خوب هستند و ما می‌توانیم با یک بازی فوتبال و تلاش بیشتر چقدر می‌توانیم در زندگی مردم تاثیرگذار باشیم.»

شجاعی در پاسخ به این سوال که ایران می‌تواند عمان را شکست دهد، گفت:«احترام زیادی برای تیم ملی عمان قائل هستیم، چون تاریخ نشان داده که بازی‌های آسانی با عمان نداشته‌ایم. ما این تیم را خوب آنالیز کردیم و خیلی خوب 3 بازی گذشته‌شان را دیدیم و با آمادگی کامل مقابل این تیم ظاهر می‌شویم. می‌دانیم فردا(یکشنبه) روز دشواری است و خیلی سخت باید تلاش کنیم. ما آمدیم که در 7 فینال بازی کنیم. این چهارمین فینال‌مان هست و خیلی مهم است و با تمام تمرکز بازی فردا را انجام می‌دهیم. هر تیمی که بیشتر تلاش کند و باهوش‌تر باشد می‌تواند برنده بازی باشد.»

3-270

 

captcha
تازه ها
بیشتر