فوتبال ایران / شناسه خبر: 92906 / تاریخ انتشار : 1397/10/29 15:48
|
معضل ادامه‌دار امارات با بلیت‌های فروخته شده و سکوهای خالی

عملیات جست‌وجو برای بلیت‌های بی‌صاحب

محمد خلفان، وزیر ورزش امارات در همین رابطه می‌گوید: «در پایان دور گروهی ۸۰ هزار بلیت به فروش رسیده، اما تماشاگری وارد ورزشگاه نشده است.»

آغاز عملیات جست‌وجو درباره بلیت‌های بی‌صاحب

وضعیت تماشاگران در ورزشگاه‌های زیبای امارات که از ابتدای بازی‌ها، یکی از معضلات اصلی میزبان به حساب می‌آمد. معضلی که حل نشدنش تا کنون، صدای وزیر ورزش امارات را هم در آورده است. هر کاری که برای رفاه حال هواداران و ترغیب‌شان به آمدن به ورزشگاه لازم بوده را مسوولان برگزرای مسابقات انجام داده‌اند اما همچنان تعداد قابل توجهی بلیت هست که به فروش می‌رسد اما خریداران این بلیت‌ها سکوهای ورزشگاه را پر نمی‌کنند! ادامه‌دار شدن این ماجرا باعث شده که وزارت ورزش امارات به فکر پیگیری عوامل این مشکل باشند.

محمد خلفان، وزیر ورزش امارات در همین رابطه می‌گوید: «توقعی که داشتیم این بود که در پایان دور گروهی ۴۵۰ هزار نفر در استادیوم حضور می یافتند. اما این تعداد ۳۷۰ هزار نفر گزارش شده است. البته این ۸۰ هزار بلیت به فروش رسیده؛ اما تماشاگری وارد ورزشگاه نشده است.»

او درباره دلایل این اتفاق تأکید می‌کند: «من فکر نمی کنم دلیلش بازار سیاه بوده باشد چون از این راه باید بلیت ها فروخته می شد و تماشاگران به ورزشگاه می آمدند. نمی دانم چرا آنهایی که بلیت خریدند، استفاده نکردند. ما در حال پیگیری هستیم.»

وزیر ورزش امارات از چشم‌اندازی که در ابتدا برای شکستن رکورد حضور تماشاگر در دوره قبلی در استرالیا داشته، می‌گوید: «حضور تماشاگران تا اینجای مسابقات ما را قانع نکرده است. ما دوست داریم رکورد دوره قبلی در استرالیا را بزنیم. با توجه به اینکه در این دوره ۲۴ تیم شرکت می کنند. در جام قبلی ۶۵۰ هزار نفر تماشاگر حضور داشتند و ۱۳ بازی فرصت هست تا بتوانیم به این رکورد برسیم.»

 

 

270 – 2

 

captcha
تازه ها
بیشتر