جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92867 / تاریخ انتشار : 1397/10/28 17:39
|
کی‌روش کاپیتان تیمش را فراموش کرده!

مسعود شجاعی، مردی برای نیمکت و کنفرانس‌های مطبوعاتی

شجاعی حالا در هر 270 دقیقه بازی‌های مرحله گروهی نیمکت نشین بوده و عجیب اینکه او را هرگز حتی در حال گرم کردن هم ندیده ایم. این یعنی که او حتی به تعویض نزدیک هم نیست .

کی‌روش کاپیتان تیمش را فراموش کرده!

کارلوس کی‌روش اعلام کرد هدف سومش در جام ملتها این بوده که از همه بازیکنانش در این تونمنت استفاده کند.او در هر مسابقه نسبت به بازی قبل تغییراتی ایجاد کرد و تا اینجا که مرحله گروهی به پایان رسیده بیشتر بازیکنانش را به میدان فرستاده است.در این میان جالب است بدانید حالا فقط سه بازیکن در تیم ایران هستند که در این مسابقات بازی نکرده‌اند که دوتایشان عابدزاده و نیازمند دروازه‌بان‌های جوان تیم می اند.شاید بازی نکردن این گلرها زیاد عجیب نباشد اما بیرون ماندن مسعود شجاعی و 270 دقیقه نیمکت نشینی‌اش عجیب به نظر می رسد.

شجاعی در جام جهانی و بعد از نمایش ضعیف نیمه اول مقابل مراکش نیمکت نشین شد و دیگر هرگز در آن تورنمنت بازی نکرد.بعد از آن و در بازی های دوستانه بعضا کی‌روش از کاپیتان اولش در ترکیب استفاده می کرد اما شاید عجیب نبود که در جام ملتها شجاعی را باز هم روی نیمکت ببینیم.

شجاعی حالا در هر 270 دقیقه بازی‌های مرحله گروهی نیمکت نشین بوده و عجیب اینکه او را هرگز حتی در حال گرم کردن هم ندیده ایم.این یعنی که او حتی به تعویض نزدیک هم نیست و ظاهرا فقط برای این منظور و البته حضور در نشست‌های خبری قبل از بازی همراه تیم به امارات رفته است.

کی روش گفته هدفش بازی دادن به همه بازیکنانش در این تورنمنت است اما ظاهرا کاپیتانش را فراموش کرده.با این حساب سوال مهمتر اینجاست که  وقتی شجاعی در مرحله مقدماتی هرگز بازی نکرده آیا در مراحل حذفی و بازی‌های سخت تر به میدان خواهد رفت؟ آیا تورنمنت جام ملتها برای او بدون حتی یک دقیقه حضور در میدان و بعد خداحافظی تلخ از تیم ملی- مثل آنچه در مورد قوچان نژاد بعد از جام جهانی رخ داد – به پایان خواهد رسید؟

3-270

captcha
تازه ها
بیشتر