ورزش ایران / شناسه خبر: 92857 / تاریخ انتشار : 1397/10/28 16:44
|

هندبال گچساران با دلشوره به آسیا می‌رود

نام تیم هندبال نفت و گاز گچساران در میان تیم‌های حاضر در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا دیده می‌شود اما این در حالی است که این تیم مشکلات مالی زیادی دارد.

نام تیم هندبال نفت و گاز گچساران در میان تیم‌های حاضر در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا دیده می‌شود اما این در حالی است که این تیم مشکلات مالی زیادی دارد.
بیست و یکمین دوره از رقابت‌های هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا از اواخر اسفندماه به میزبانی کویت آغاز می‌شود و تیم نفت و گاز گچساران که به‌عنوان تنها نماینده ایران از حضور در این رقابت‌ها انصراف داده بود، بار دیگر آمادگی خود را برای حضور در این مسابقات اعلام کرد اما مشکلات مالی موانعی را سر راه این تیم ایجاد کرده است.
در حال حاضر نام تیم نفت و گاز گچساران به‌عنوان نماینده ایران در قرعه‌کشی این مسابقات وجود دارد. این تیم هرچند مشکلات زیادی از نظر مالی و بازیکن دارد اما مسوولان فدراسیون هندبال و همچنین کادر فنی این تیم امیدوار به حضور در این مسابقات هستند. مسابقات هندبال جام باشگاه‌های آسیا از ۲۹ اسفندماه تا ۱۳ فروردین به میزبانی کویت برگزار می‌شود. در حال حاضر ۱۶ تیم از کشورهای بحرین، قطر، کویت، امارات، عربستان، عمان، اردن، سوریه، ایران، عراق، هندوستان، چین و لبنان اعلام آمادگی کرده‌اند. ایران در این مسابقات می‌توانست دو نماینده داشته باشد.
محمدرضا رجبی دبیر فدراسیون هندبال درباره حضور گچساران در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا می‌گوید: «فعلا تنها نام این تیم رد شده است. کمی مشکلات دارند و ما امیدواریم که این مشکلات برطرف شود و عازم رقابت‌ها شوند. بودجه و سرانه تیم نفت و گاز نسبت به سال گذشته کمتر بوده و از این بابت مشکلاتی برای آنها به وجود آمده است. در حال مذاکره هستیم تا مشکلات آنها برطرف شود.»
مهدی آزاد منجیری، سرمربی تیم هندبال گچساران می‌‌گوید: «با رایزنی‌هایی که فدراسیون هندبال با وزارت نفت انجام داده بود قرار بر این شد که در این مسابقات شرکت کنیم. در سایت آسیا هم نام تیم ما به‌عنوان تیم‌ حاضر در این مسابقات وجود دارد. فکر می‌کنم با هدفی که فدراسیون و وزارت نفت دارند، ایران در جام‌ باشگاه‌های آسیا نماینده خواهد داشت. فکر می‌کنم رفتن ما به این مسابقات ۱۰۰ درصد شده باشد، چون در قرعه‌کشی آسیا قرار گرفته‌ایم. در این شرایط عدم حضور ما جریمه‌ای نزدیک به هزینه رفتن تیم در بر خواهد داشت. وقتی که اعلام آمادگی شود و تیمی در قرعه‌کشی قرار بگیرد اگر به مسابقات نرود، باشگاه باید جریمه سنگینی پرداخت کند.»

captcha
تازه ها
بیشتر