تیم ملی ایران / شناسه خبر: 92833 / تاریخ انتشار : 1397/10/28 14:46
|
استوری عجیب دفاع راست تیم ملی

رضاییان-حاجی‌صفی؛ درگیری کوچک بود اما شوخی نبود

در تمام تمرین‌ها، حتی در تیم‌های درجه یک نیز از این دست اتفاق‌ها- درگیری رضاییان و حاجی‌صفی- می‌بینیم که چندان هم مهم نیستند اما اینکه این درگیری کوچک را به شوخی تشبیه کنیم، موضوع عجیبی است.

تشبیه عجیب:شوخی رضاییان و حاجی‌صفی!

یک روز بعد از تساوی با عراق، صدرنشینی و صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا، در تمرین تیم ملی اتفاق عجیبی رخ می‌دهد که خبرش نه خیلی زود بلکه با تأخیر به تهران می‌رسد. در بازی درون‌تیمی، بازیکنانی که کاور نارنجی پوشیده‌اند برنده می‌شوند، کنار هم می‌ایستند و از عکاسان حاضر در تمرین می‌خواهند تا از آن‌ها عکس یادگاری بگیرند.

رامین رضاییان که در تیم مقابل حضور داشت، در نقش یک بازنده و با کاور سبز به میان برنده‌ها می‌آید و سعی می‌کند در عکس یادگاری حضور داشته باشد. تا اینجای کار، همه چیز عادی است اما وقتی احسان حاجی‌صفی از کوره در می‌رود، ماجرا عجیب می‌شود و غیر‌عادی‌تر از چیزی که می‌شنویم و می‌خوانیم.

---

احسان که کاپیتان سوم تیم ملی است، رضاییان را هل می‌دهد و با الفاظی که نمی‌دانیم چه بوده و تا چه حد تند، از او می‌خواهد که کنار برود و در این عکس یادگاری حضور نداشته باشد. گروهی معتقدند این برخورد، شوخی بوده و طرفین با یکدیگر درگیر نشده‌اند، حتی کوچک. عکس‌ها و ویدئو‌های ارسالی اما چیز دیگری را نشان می‌دهند. رضاییان قهر می‌کند، به گوشه‌ای می‌رود و البته بازیکنان برنده هم سعی می‌کنند احسان حاجی‌صفی را آرام کنند.

همه این اتفاق‌ها را رضاییان با انتشار یک استوری جبران کرده و در آن نوشته: «کاور نارنجی‌ها تیم برنده بودند، البته با کمکِ داور. با آقا احسان کل‌کل کنی، آخرش باید قهر کنی. آخر هم موفق شدم. شلوغش نکنید، فقط دعا کنید عزیزان.» این استوری توهین به مخاطب است. در تمام تمرین‌ها، حتی در تیم‌های درجه یک نیز از این دست اتفاق‌ها می‌بینیم که چندان هم مهم نیستند اما اینکه این درگیری کوچک را به شوخی تشبیه کنیم، موضوع عجیبی است.

---

فقط کافی است یک بار عکس‌ها و ویدئوی این درگیری- تأکید می‌کنیم کوچک- را ببینید و آنوقت نظر بدهید که آیا شوخی بوده و یا جدی؟ 

 

1

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر