فوتبال ایران / شناسه خبر: 92750 / تاریخ انتشار : 1397/10/26 12:29
|

مهاجم درجه یک راز موفقیت استقلال

پاتریک فرایدی، مهاجمی است که ظاهرا به استقلالی ها معرفی شده اما هنوز حضور این بازیکن در استقلال قطعی نیست چون به لحاظ فنی بازیکن دندان گیری محسوب نمی‌شود. عنایتی درباره جذب بازیکن جدید می‌گوید:« در حال حاضر حساسیت روی بازیکن خارجی زیاد است و رسانه‌ها و هواداران استقلال با حساسیت خاصی به این موضوع می‌پردازند. داستان بازیکن خارجی با ایرانی متفاوت است. وقتی باشگاهی اقدام به جذب بازیکن خارجی می‌کند، آن بازیکن باید با بازیکنان ایرانی از لحاظ فنی اختلاف داشته باشد نه اینکه در همان اندازه یا ضعیف‌تر باشد.»

عنایتی با یادآوری جذب ناموفق الحاجی گرو و نویمایربه حرف هایش ادامه داد:« استقلال در این فصل در خصوص جذب بازیکنانی مثل الحاجی گرو و نیومایر عملکرد خوبی نداشت و این موضوع با انتقادهایی نیز همراه بود. حالا قطعاً حساسیت‌ها بیشتر خواهد شد و استقلال باید بازیکنی جذب کند که کیفیت بالایی داشته باشد. مهاجم معمولی خارجی به درد استقلال نمی‌خورد و شما دیدید که با آمدن گرو هم شرایط تغییری پیدا نکرد.»

عنایتی فشارهای حاکم براستقلال را ناشی ازفقدان گلزن خوب می‌داند:« اکثر فشارهایی که استقلال در نیم فصل اول متحمل شد، به‌خاطر نداشتن یک مهاجم شش‌دانگ و گلزن بود و این موضوع روی تیم بار روانی ایجاد کرد. استقلال نیاز به مهاجم با کیفیت دارد و فقط یک گلزن شش‌دانگ مشکلات را برطرف می‌کند. امیدوارم استقلال در خرید مهاجم خارجی دوباره اشتباه نکند. هواداران انتظار دارند تیم در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیرد و استقلال نیاز به بازیکن باکیفیت دارد. اگر بازیکن خارجی آمار ضعیف یا حتی معمولی دارد، بهتر است که به استقلال نیاید.»

10-350

captcha
تازه ها
بیشتر