جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92724 / تاریخ انتشار : 1397/10/25 17:32
|
جزئیات بُرد و باخت‌ها را رقم می‌زند

شجاعی: از کی‌روش یاد گرفتم هر چیز مهمی را از دست ندهم

در این چند ساله چیزی که بخصوص از کی‌روش یاد گرفته‌ام این بوده که هر آدمی چیز مهمی که در دست دارد را اجازه نمی‌دهد به راحتی از دستش برود و از او بگیرند.

جزئیات بُرد و باخت‌ها را رقم می‌زند

مسعود شجاعی در نشست خبری قبل از بازی عراق گفت:« خوشحالم اینجا هستم. همان‌طور که کی‌روش گفت بعد از دو بازی خوب نیاز به استراحت کوتاه و خوب داشتیم که انجام دادیم تا ریکاوری کنیم و آماده بازی با عراق شدیم و اکنون آماده‌ایم.»

شجاعی در مورد اینکه او خاطره تلخی از دیدار دوره قبل جام ملت‌های آسیا مقابل عراق دارد و چه تجربه‌ای را از آن مسابقه در اختیار بازیکنان تیم ایران قرار داده است،‌ گفت:«چیزی که در دو بازی گذشته انجام داده و در چند سال اخیر هم سعی کرده‌ایم به آن توجه کنیم،‌ تمرکز در جریان بازی است. حالا ممکن است بازی 90 دقیقه یا 120 دقیقه باشد. علاوه بر مسائلی که در طول روز با بازیکنان صحبت می‌کنم و به اندازه تجربه‌ای که دارم، کمک کنم، در مورد این مورد خاص می‌توانم این را بگویم،‌ در این چند ساله چیزی که بخصوص از کی‌روش یاد گرفته‌ام این بوده که هر آدمی چیز مهمی که در دست دارد را اجازه نمی‌دهد به راحتی از دستش برود و از او بگیرند. به نظر این اتفاقی بود که برای ما در دوره قبل افتاد. این چیزهای کوچکی است که شاید به آن کمتر فکر شود، اما همین جزئیات بُرد و باخت‌ها را رقم می‌زند. ما در این جام به این جزئیات توجه بیشتری می‌کنیم و مطمئنم اتفاقات گذشته دیگر برای تیم ما تکرار نخواهد شد.»

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر