فوتبال ایران / شناسه خبر: 92673 / تاریخ انتشار : 1397/10/24 17:25
|

تمرکز روی عراق از فردا

احمد نوراللهی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص شرایط تیم ملی در آستانه بازی با تیم ملی عراق درسومین بازی مرحله گروهی جام ملت های آسیا گفت:« خدا را شکر در ۲ بازی اول نمایش خوبی داشتیم. در یکی دو روز اخیر ریکاوری کردیم و از فردا به بازی با عراق فکر می کنیم. دستورات کادر فنی را باید به بهترین شکل انجام دهیم تا دل مردم شاد شود.»

نوراللهی دربازی با ویتنام دقایق زیادی به میدان نرفت. او درباره شرایطش دربازی قبل گفت:« همه بازیکنان آماده هستند که حتی اگر یک دقیقه هم فرصت بازی باشد، همه تلاش مان را انجام دهیم. ما برای تیم ملی با همه وجود بازی می‌کنیم و تلاش مان را می‌کنیم آن چیزی که کادر فنی می‌خواهد را در زمین انجام دهیم. امیدوارم که باز هم بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم.»

آیا نوراللهی نگران حساسیت بازی با عراق نیست؟ اوپاسخ می‌دهد:« درباره داوری که نمی‌توانم نظر بدهم، اما امیدوارم که داوری بازی با عراق خیلی خوب باشد. از فردا تمرکز ما روی عراق خواهد بود، چون در دو روز اخیر استراحت و ریکاوری کردیم و امیدوارم مقابل عراق بازی خوبی انجام دهیم، چون تیم ما منسجم و همدل است و امیدوارم نتیجه خوبی هم رقم بخورد.»

1

 

captcha
تازه ها
بیشتر