فوتبال ایران / شناسه خبر: 92672 / تاریخ انتشار : 1397/10/24 17:06
|

تیم ملی بازی به بازی جلو می‌رود

روزبه چشمی یکی از بهترین های استقلال و تیم ملی است. بازیکنی که هم درخط دفاع بازی می‌کند وهم درخط میانی. این بازیکن درآستانه بازی با عراق که از حساسیت های بسیاری هم برخورداراست اعتقاد دارد که تیم ملی باید با تفکر بازی به بازی جلو برود. چشمی به این مهم اعتقاد دارد:« ما تا الان درجام ملت های آسیا خوشبختانه بازی به بازی جلو آمدیم. صعود ما قطعی شده و ریکاوری کردیم تا برای بازی با عراق آماده شویم. از فردا به بازی با عراق فکر می‌کنیم.» چشمی تاکتیک تیم ملی مقابل عراق را ابتدا دفاع خوب وبعد حمله مناسب می‌داند. چشمی حرف هایش را این گونه ادامه داد:« همه تلاش ما این است که مقابل عراق خوب دفاع کرده و خوب گل بزنیم، همان‌طور که تا اینجای مسابقات گل خورده نداشتیم. ما در این یکی، دو روز استراحت و ریکاوری کردیم و یک روز مانده به بازی آخرمرحله گروهی به بازی با عراق فکر می‌کنیم تا بتوانیم با صدرنشینی از این گروه بالا برویم.»

چشمی به گفتن این جمله تاکید دارد:«در دو روز اخیر هیچ آنالیز یا برنامه‌ای روی تیم عراق نداشتیم و ریکاوری کردیم، اما ما کلا بازی به بازی پیش می‌رویم و از فردا به عراق فکر خواهیم کرد.»

بازیکن تیم ملی کشورمان در خصوص اظهارات کاتانج سرمربی تیم ملی عراق که گفته بود نقاط ضعف ایران از نقاط قوتش بیشتر است، این پاسخ را داد:« شاید این حرف و حدیث‌ها باشد اما من چنین چیزی نشنیده‌ام و اظهارنظری هم درباره آن نمی‌کنم.» چشمی درحالی چشم به پیروزی مقابل عراق دوخته که دردوبازی اول شانسی برای حضوردرترکیب تیم ملی نداشت. البته احتمال اینکه چشمی دربازی های سخت تر مورد استفاده قراربگیرد بسیاراست. به احتمال زیاد نقش او را دربازی های آتی کلیدی تر خواهیم دید.

10-185

 

captcha
تازه ها
بیشتر