جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92655 / تاریخ انتشار : 1397/10/24 16:12
|

حس دوگانه سردار در ورزشگاه راشد / هوادار ترکمنستان، طرفدار احمدوف

در حالی که سردار جزو ترکمن‌های ایران است و به حمایت از این تیم به ورزشگاه رفته بود به سایت ازبک‌ها گفت برای دیدن بازی دوستش اودیل احمدوف در ورزشگاه بوده است.

حس دوگانه سردار در ورزشگاه راشد

 در حالی که بازیکنان تیم ملی روز یکشنبه پس از رسیدن به دبی در اختیار خودشان قرار داشتند و کی‌روش به آنها مرخصی داده بود، سردار آزمون انتخاب جالبی برای استفاده از این مرخصی داشت. مهاجم سه گله تیم ملی در حالی که بیشتر همبازیانش راهی مراکز خرید و تفریحی شدند یا به رستوران‌های شهر دبی رفتند، به ورزشگاه راشد رفت تماشاگر یکی از مسابقات جام ملتها باشد.آزمون که از ترکمن‌های ایران است به همراه خانواده خود در ورزشگاه راشد نظاره‌گر دیدار ازبکستان - ترکمنستان شد.

سردار به همراه پدر و مادرش در ورزشگاه حضور داشت تا به عنوان خانواده‌ای ترکمن و نماینده ترکمن‌های ایران از تیم ملی ترکمنستان حمایت کنند، هر چند تیم ترکمنستان با وجود نمایش خوب مقابل ژاپن، عملکرد خوبی مقابل ازبکستان نداشت و در نیمه نخست چهار بار دروازه‌اش باز شد. نتیجه ای که تا پایان مسابقه پا برجا ماند تا آزمون و خانواده‌اش نظاره‌گر شکست 4 بر صفر ترکمنستان باشند.جالب اینکه سردار درباره علت حضورش در ورزشگاه به سایت چمپیونات ازبکستان گفت:« من به ورزشگاه آمدم تا بازی دوست نزدیک خود یعنی اودیل احمدوف در ترکیب تیم ملی ازبکستان را تماشا کنم.»

مهاجم تیم ملی در واکنش به این پرسش رسانه ازبکستانی که چه تیم‌هایی به فینال جام ملت‌های آسیا راه خواهند یافت گفت:«تیم‌های بسیار خوبی در این رقابت‌ها حضور دارند و سخت است بگویم چه تیم‌هایی فینالیست می‌شوند.»

3-220

 

captcha
تازه ها
بیشتر