فوتبال ایران / شناسه خبر: 92652 / تاریخ انتشار : 1397/10/24 16:07
|
سرمربی تصمیم می‌گیرد چه کسی در ترکیب باشد

رسن: دنبال ماجراجویی مقابل ایران هستیم

تیم ملی عراق با برتری در دو دیدار اخیر خود مقابل ویتنام و یمن همانند تیم ملی کشورمان با شش امتیاز شرایط خوبی در گروه چهارم این رقابت‌ها دارد. بشار رسن، هافبک تیم ملی عراق که دومین فصل حضورش در فوتبال ایران را تجربه می‌کند، درباره شرایط تیم ملی کشورش در جام ملت‌های آسیا می گوید:« به تیم عراق و مردم کشورم تبریک می گویم. ما با سه گل برابر یمن به پیروزی رسیدیم. تلاش داشتیم که تفاضل گل خودمان را نسبت به ایران افزایش دهیم اما نتوانستیم به اندازه آنها موفق عمل کنیم.»

هافبک تیم ملی عراق درباره جدال با تیم ملی کشورمان اینطور حرف می زند:« ما دو بازی ابتدایی را با موفقیت خاتمه دادیم و اکنون تمرکزمان روی دیدار سوم و برابر مدعی اصلی و ایران است. هر تیمی که سکوی اول را کسب کند شرایط بهتری در جدول خواهد داشت. با این حال ایران یکی از تیم های خوب آسیا محسوب می‌شود و آنها تیم خطرناکی هستند اما ما با جوانانی که در اختیار داریم به دنبال ادامه ماجراجویی خواهیم بود.»

او حرفهایش را اینطور ادامه می ده:« سرمربی بازی تیم ایران را دیده و بهترین ترکیب را برای دیدار با ایران خواهد چید. در تیم عراق رقابت شدیدی بین بازیکنان برای حضور در ترکیب اصلی وجود دارد. ما اما یک تیم متحد هستیم و همه بازیکنان تلاش می کنند تیم را به سطح بالاتری ببرند. سرمربی تصمیم گرفت چه کسی برابر ویتنام به میدان برود و مسلما برابر ایران نیز همین خواهد بود. باید از تماشاگرانی که در شارجه ما را حمایت کردند تشکر کنم و اکنون باید در دیدار پایانی این مرحله و در دوبی مقابل ایران قرار گیریم و امیدوارم یک عملکرد خوب را داشته باشیم.»بشار رسن هافبک جوان پرسپولیس در جام ملت های آسیا روزهای خوبی را سپری می کند و او توانست در گزارش «فاکس اسپورتس آسیا» در بین 10 بازیکن برتر این رقابت ها قرار بگیرد. رسن هنوز قراردادش را با پرسپولیس تمدید نکرده و این موضع را به بعداز رقابت های جام ملت های اسیا موکول کرده است. احتمالا او امیدوار است که با درخشش در این رقابت ها، بتواند شرایط بهتری در فوتبال پیدا کرده و به تیم های دیگر ملحق شود.

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر