جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92647 / تاریخ انتشار : 1397/10/24 15:33
|

نقل قول از جام ملت‌ها / کاپیتان ژاپن تحت تاثیر ایران

کاپیتان تیم ملی ژاپن به هم تیمی هایش هشدار داد با توجه به قدرت بالای ایران و استرالیا باید عملکرد بهتری داشته باشند.

موریاسو:قدردانی از عمان

هاجیمه مور‌یاسو سرمربی تیم ملی ژاپن در خصوص بازی با عمان گفت:«برای بازی دوم ما بهترین نمایش را برای پیروزی و صعود به مرحله بعد را نشان دادیم. دیشب ما شانس های گلزنی خوبی را ایجاد کردیم ولی می توانستیم گلزنی کنیم اما این اتفاق نیافتاد.تجربیات زیادی برای بازی بعد به دست آوردیم. نتوانستیم در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی را خلق کنیم و این خوب نیست. من می خواهم از تیم ملی عمان تقدیر کنم چون آنها خیلی خوب فشار آوردند و با قدرت بازی کردند.»

اسنایدر:ایران و قطر فینالیست

وسلی اسنایدر، ستاره سابق تیم ملی هلند و کنونی الغرافه قطر در مصاحبه با شبکه الکاس گفت:« قطر نشان داد که تیم توانمندی است و بازیکنان خوبی دارد. من بازی های تیم ملی قطر و ایران را در این رقابت ها دنبال می کنم. چون در ترکیب ایران مهدی طارمی، همبازیم بازی می کند و در ترکیب قطر نیز بازیکنان زیادی هستند.امیدوارم تیم‌های ایران و قطر با توجه به قدرتی که دارند فینالیست مسابقات جام ملت ها شوند و شاهد یک بازی تماشایی در فینال باشیم. هر دو تیم توانایی قهرمانی را دارند.»

محمد: زمان درست جام ملتها

سردار محمد مربی تیم ملی عراق درباره زمان برگزاری مسابقات جام ملتهای آسیا گفت:« بازیکنان در زمستان از آمادگی بیشتری برخوردار هستند.همچنین تمام لیگ‌ها یک یا دو هفته پیش از مسابقات تعطیل می شوند و مربیان می توانند با برگزاری اردوهای مختلف آمادگی تیم را بیشتر کنند.در تابستان درجه حرارت هوا و رطوبت بالاتر است و همین موضوع کار را سخت تر می کند. البته این موضوع در اروپا وجود ندارد اما وضعیت آب و هوای آسیا متفاوت است.بهترین زمان همین زمستان است، چون در تابستان بازیکنان خسته تر هستند و نمی توانند کار را انجام دهند.»

یوشیدا: تحت تاثیر ایران

مایا یوشیدا، کاپیتان تیم ملی ژاپن پس از پیروزی خفیف این تیم مقابل عمان گفت:« من بازی‌های ایران در جام جهانی 2018 روسیه را دیدم. آنها در جام جهانی خوب بودند و در این رقابت ها نیز خیلی خوب بازی می کنند. واقعا از بازی خوب ایران و همچنین کره جنوبی و استرالیا متاشر شدم. ما باید برای رویارویی با این تیم‌ها بهتر عمل کنیم.»

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر