جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92546 / تاریخ انتشار : 1397/10/22 23:42
|

کاتانچ: عراق توان شکست ایران را دارد

عراق مقابل یمن توانست دومین بردش در جام ملت‌های آسیا را جشن بگیرد. برخلاف بازی مقابل ویتنام که عراق برای پیروزی به دردسر افتاد، شاگردان کاتانچ این بار کار سختی نداشتند.

او پس از بازی درباره برد سه بر صفر تیمش گفت: «مقابل یمن خیلی خوب بازی کردیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم. این پیروزی برای ما مهم بود. ما می توانیم بهتر هم بازی کنیم و اگر ما می‌خواهیم در مرحله حذفی برنده شویم باید بهتر بازی کنیم. ما در طول این رقابت‌ها بازی به بازی بهتر می‌شویم.»

صعود عراق با این برد قطعی شد و بازی روز سوم این تیم مقابل ایران تکلیف سرگروه را تعیین خواهد کرد، به همین خاطر کاتانچ تاکید دارد که تیمش در بازی بعدی برای برد تلاش خواهد کرد: «بازی مقابل ایران برای ما مهم است و هنوز درباره بازی مقابل ایران تصمیم کامل نگرفته‌ام. شاید از بازیکنان دیگری هم استفاده کنیم. البته وضعیت بازیکنان را خواهم دید. شاید برخی از بازیکنان خسته هستند و نیاز به استراحت دارند. اما ما مقابل ایران به گونه‌ای بازی خواهیم کرد تا برنده شویم و من فکر می‌کنم بازیکنان توانایی این کار را دارند.»

جهارشنبه مشخص می‌شود ادعای کاتانچ چقدر واقعیت دارد. ایران در دو بازی قبلی 7 گل زده، گلی دریافت نکرده و به اعتقاد بسیاری از کارشناسان بهترین تیم حاضر در مسابقات است.

 

captcha
تازه ها
بیشتر