جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92534 / تاریخ انتشار : 1397/10/22 18:38
|
روی ساختار دفاعی‌مان خیلی کار کرده‌ایم

حاج‌صفی: نمی‌توان پیش‌بینی کرد که یک یا ۵ گل می‌زنیم

در این بازی اگر بی‌دقت نبودیم و فرصت‌هایمان گل می‌شد می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. مهم 3 امتیاز بازی بود و بازی به بازی بهتر شویم و خودمان را برای مرحله حذفی آماده کنیم.

نمی‌توان پیش‌بینی کرد که یک یا 5 گل می‌زنیم

احسان حاج‌صفی بعد از بردمقابل مقابل ویتنام گفت:«خداراشکر دومین بازی‌مان را هم با برد پشت سر گذاشتیم. ویتنام نسبت به یمن تیم بهتری بود و در بعضی از دقایق بازی ما را تحت فشار قرار داد. حالا خودمان را برای دیدار مقابل عراق آماده می‌کنیم. در این 2-3 روز که به بازی با عراق مانده این تیم را آنالیز می‌کنیم تا بتوانیم بازی سوم‌مان را هم با برد به پایان برسانیم و مردم را خوشحال کنیم.»

وی  درباره این موضوع که برد پرگل مقابل یمن انتظارات را از تیم ملی بالا برده بود، گفت:«نمی‌توان پیش‌بینی کرد که یک یا 5 گل می‌زنیم، در این بازی اگر بی‌دقت نبودیم و فرصت‌هایمان گل می‌شد می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. مهم 3 امتیاز بازی بود و بازی به بازی بهتر شویم و خودمان را برای مرحله حذفی آماده کنیم.»

مدافع چپ تیم ملی درباره بسته ماندن دروازه ایران در دو بازی گذشته گفت:« روی ساختار دفاعی‌مان خیلی کار کرده‌ایم و اول هدفمان این است که گل نخوریم و بعد از آن به گل برسیم. در این دو بازی به هدفمان رسیدیم و امیدوارم همین هدف را برای بازی‌های بعدی هم تکرار کنیم.»

حاج‌صفی در پایان گفت:«بازی به بازی پیش می‌رویم و الان از آن 7 فینالی که داریم دومین بازی را با برد پشت سر گذاشتیم و  الان هم فقط به بازی با عراق فکر می‌کنیم.»

3-670

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر