جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92532 / تاریخ انتشار : 1397/10/22 18:25
|
می‌دانستیم ویتنامی‌ها زیاد می‌دوند

ابراهیمی: می‌خواهیم به عنوان صدرنشین صعود کنیم

ما بازی قبل این تیم را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم از تیم‌های سختکوش هستند و زیاد می‌دوند. ما می‌دانستیم کار راحتی مقابل ویتنام نداریم اما باید می‌بردیم.

می‌خواهیم به عنوان صدرنشین صعود کنیم

امید ابراهیمی بعد از برد تیم ملی مقابل ویتنام گفت:«تلاش کردیم این بازی را مثل بازی قبلی ببریم و هدف ما این بود که از این گروه صعود کنیم و حالا به بازی با عراق فکر می‌کنیم. خوشبختانه از این گروه صعود کردیم و امیدواریم بازی با عراق را هم ببریم و در مراحل بعد نتایج بهتری بگیریم.»

او درباره اینکه به نظر می‌رسید تیم ملی سخت بازی می‌کرد، افزود:«ما بازی قبل این تیم را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم از تیم‌های سختکوش هستند و زیاد می‌دوند. ما می‌دانستیم کار راحتی مقابل ویتنام نداریم اما باید می‌بردیم و به نظرم بد هم بازی نکردیم. ما به دنبال سه امتیاز این بازی بودیم و حالا برای بازی با عراق آماده می‌شویم.»

ابراهیمی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد بازی ایران مقابل عراق یک بازی انتقامی خواهد بود،گفت:« عراق تیم خوبی است و دوره قبل جام ملت‌ها ما با بدشانسی از این مسابقات کنار رفتیم. اما امسال شرایط فرق می‌کند و تیم خوبی داریم. تلاش می‌کنیم تا مقابل عراق هم بازی خوبی انجام دهیم و به عنوان صدرنشین از این گروه به مرحله بعد برویم.»

وی درباره اینکه انگیزه‌های شخصی خودش در جام ملت‌ها چیست، ادامه داد:‌»این بازی‌ها در ذهن همه می‌ماند و من هم دوست دارم در این جام ملت‌ها بهترین عملکرد را داشته باشم. مطمئنا نتیجه گرفتن از این بازی‌ها برای تیم ملی ایران و مردم کشورمان خیلی خوب است و برای بازیکنان یک اتفاق ویژه خواهد بود چرا که در تاریخ ثبت خواهد شد.»

3-670

captcha
تازه ها
بیشتر