تیم ملی ایران / شناسه خبر: 92527 / تاریخ انتشار : 1397/10/22 17:58
|
اولویتم گلزنی نیست

قدوس: بازی با عراق برای ما یک بازی انتقامی است

بازی با عراق برای ما یک بازی انتقامی خواهد بود چرا که در دوره قبلی این بازی‌ها همین تیم عراق تیم ایران را حذف کرد. خودم تلاش می‌کنم که از حالا تمرکزم را روی بازی با عراق بگذارم .

اولویتم گلزنی نیست

سامان قدوس درباره اینکه موفق به گلزنی نشد گفت:«گلزنی برای من اولویت نیست بلکه برای من مهم موفقیت تیم ملی است.امروز از نظر تیمی خیلی خوب بودیم و عملکرد خوبی از خودمان نشان دادیم.»

وی درباره بازی با عراق هم گفت:«بازی با عراق برای ما یک بازی انتقامی خواهد بود چرا که در دوره قبلی این بازی‌ها همین تیم عراق تیم ایران را حذف کرد. خودم تلاش می‌کنم که از حالا تمرکزم را روی بازی با عراق بگذارم چون می‌دانیم که بازی سختی در انتظار ماست. بازی سختی با عراق داریم اما امیدوارم هواداران ایرانی حمایت خوبی از ما انجام دهند و ورزشگاه را پر کنند. هواداران از ما حمایت کنند تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.»

قدوس که این بار در پست بال بازی کرد در خصوص اینکه تیم ایران می‌تواند قهرمان آسیا شود یا نه گفت:« امیدوارم این اتفاق بیفتد اما مسابقات سنگین و پر فشار است. تیم‌های زیادی هم مدعی قهرمانی در این بازی‌ها هستند امام تمرکز ما روی بازی با عراق است و از الان تمرکز ما روی قهرمان شدن نیست. ما بازی به بازی پیش می‌رویم.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر