فوتبال ایران / شناسه خبر: 92520 / تاریخ انتشار : 1397/10/22 17:09
|

کی‌روش باشد جام جهانی بعد هم تضمین است

علی کفاشیان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال پس از پیروزی 2 بر صفر ایران مقابل ویتنام در دومین بازی جام ملت های آسیا سعی کرد با روحیه حرف بزند:« تا سه نشه بازی نشه. سومین بازی هم که بسیار مهم است امیدوارم به پیروزی برسیم. اگر بچه‌ها با همین اقتدار مقابل عراق بازی کنند به پیروزی می‌رسیم البته عراق همیشه برای ما یک مقدار دردسرساز بوده است. اما اگر بازی سومین را هم خوب پیش ببریم دیگر نباید نگران باشیم. بعد از بازی سوم تا نیمه نهایی پیش می‌رویم و دیگر نباید نگران باشیم.»

کفاشیان درپاسخ به این سوال که بازی سوم آیا انتقامی است، این واکنش را نشان داد:« انتقامی که نمی‌شود گفت. باید بازی اصولی انجام بدهیم. عراق مقابل ویتنام در لحظات آخر توانست گل سوم و برتری‌اش را بزند و بازی تا دقایق آخر 2 بر 2 بود. عراق بازیکنان قوی وباغیرتی دارد. سبک بازی ما باید با آنها فرق کند. البته این تخصص آقای کی‌روش است که تاکنون خوب مدیریت کرده است.»

کفاشیان در مورد اینکه بعد از اینکه یکی از بازیکنان کارت زرد گرفت کی‌روش اظهار نگرانی کرد و چند بازی هم معترض شد، گفت:«متأسفانه یک مقدار ناراحت بود، البته ازمسائل دیگرهم ناراحت بود. یک اتاق را به ما ندادند رختکن‌ هم کوچک بود. من چند بار به AFC این مسأله را گفتم. نمی‌دانم چه لجبازی و چه چیزی است که این اتاق را به ما ندادند، او یک خرده از این مسائل ناراحت بود. اتاق خالی را به ما ندادند. داور هم اخطارهای بیخودی داد که مستحق دریافت آن نبودیم

کفاشیان درباره توافق نهایی کی‌روش با کلمبیا نیز این صحبت ها را به زبان آورد:« من هم در سایت‌ها این خبر را دیدم یادم رفت از او در این مورد سؤال کنم. اما اکنون وقت این نیست که این مسأله را بپرسیم. او یک مربی حرفه‌ای است. از قبل هم این بحث‌ها بوده است. کی‌روش چون حرفه‌ای است تا زمان پایان بازی‌های ایران هیچ تصمیمی نمی‌گیرد اگر تصمیمی هم بگیرد اعلام نمی‌کند.»

کفاشیان در مورد اینکه فدراسیون قصد تمدید قرارداد کی‌روش را دارد یا نه، این پاسخ را داد:« بستگی به نتایج تیم ملی دارد .او مربی ای است که 8 سال کار کرده اگر باشد، جام جهانی بعدی‌مان هم تضمین می‌شود.»

1

captcha
تازه ها
بیشتر