جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92518 / تاریخ انتشار : 1397/10/22 17:08
|
نیمه اول می‌توانستیم گل نخرویم

هانگ سئو: ایران قدرت بالای خودش را نشان داد

من نگاهم نسبت به قدرت بالای سیستم بازیکنان ایران منفی نیست. می‌توانستیم در نیمه نخست هم با نتیجه صفر- صفر بازی را تمام کنیم اما این اتفاق نیفتاد .

 ایران قدرت بالای خودش را نشان داد

پارک هانگ سئو بعد از شکست مقابل ایراندر نشست خبری،‌گفت:«امروز ما توانایی جلوگیری از خط حمله قدرتمند و بازی محکم ایران را نداشتیم. به آنها تبریک می‌گویم.»

سرمربی ویتنام در پاسخ به این سوال که چرا دو بازی تیمش باخته گفت:« در مدت زمان کوتاهی توانستیم تجربه خوبی را برای بازی با تیم ‌های قدرتمند تظیر ایران کسب کنیم.باید به این نکته توجه کنیم که تیم ما جوان است و می‌تواند در آینده بهتر از اینها نتیجه بگیرد.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است ویتنام به مرحله بعدی صعود کند،گفت:«ما باید در بازی آخرمان مقابل یمن حداکثر امتیاز را بگیریم. می خواهیم توانایی‌هایمان را بروز دهیم و بازی خودمان را نشان دهیم. باید بهترین بازی را انجام دهیم.»

سئو در پاسخ به سوال خبرنگار CC TV از چین در خصوص قدرت بالای بازیکنان ایران که در نشست خبری قبل از بازی به آن اشاره کرده بود،‌گفت:‌«بله آنها تیم خیلی خوبی هستند.در این بازی هم قدرت بالای خودشان را نشان دادند و کار را برای ما سخت کردند.»

سرمربی ویتنام در ادامه راجع به دواخطاره شدن یکی از مدافعان این تیم،گفت:«گاهی اوقات گل‌هایی که می‌خورید روی اشتباهاتی است که بازیکنان انجام می‌دهند و نمی توان به این موضوع خرده گرفت. فوتبال همین است و این اشتباهات طبیعی است. به هر حال باید فکری برای بازی آینده‌مان کنیم، چون می‌خواهیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم. خودمان هم می‌دانیم در این بازی اشتباهاتی داشتیم که به خاطر آن بازنده شدیم».

سئو درباره تغییر سیستم ویتنام در نیمه دوم که منجر به بازی بهتری نسبت به 45دقیقه ابتدایی شد،گفت:«من نگاهم نسبت به قدرت بالای سیستم بازیکنان ایران منفی نیست. می‌توانستیم در نیمه نخست هم با نتیجه صفر- صفر بازی را تمام کنیم اما این اتفاق نیفتاد تا نتوانیم با تساوی به رختکن برویم. شرایط ما در نیمه دوم کمی بهتر شد اما باز هم گل خوردیم و این بد بود.»

او درباره اینکه برنامه‌ای برای بازی با یمن دارد،گفت:« ما باید از تمام توان بازیکنان خودمان برای دیدار سوم استفاده کنیم. ما دو بازی قبلی را باختیم و باید ریکاوری خوبی روی بازیکنان انجام دهیم تا نتیجه خوبی‌ برای بازی سوم کسب کنیم.»

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر