تیم ملی ایران / شناسه خبر: 92513 / تاریخ انتشار : 1397/10/22 16:43
|

۹۰ دقیقه با کی‌روش / از تذکر به نیمکت نشین‌ها تا درگیری با پارک

کی‌روش در دقیقه 78 بازی به تصمیم داور مبنی بر دادن کارت زرد به احسان حاج‌صفی اعتراض کرد و جالب اینکه او اعتراضش را به سبک قابل توجهی نشان داد.

از تذکر به نیمکت نشین ها تا درگیری با پارک

هنگام پخش سرود ایران برخی بازیکنان حاضر روی نیمکت از جای خود بلند نشده بودند که در این هنگام کی‌روش از آنها خواست به کنار زمین آمده و به احترام سرود ایران بایستند.

جر و بحث کی‌روش و پارک در دقیقه 25 بازی اشکان دژاگه روی بازیکن ویتنام مرتکب خطا شد که در این لحظه سرمربی ویتنام به شدت به دژاگه اعتراض کرد.در این لحظات در حالی که کی روش می خندید به داور چهارم اعلام کرد که سرمربی ویتنام چرا به بازیکن ما اعتراض می کند که این موضوع باعث جرو بحث سرمربی حریف با سرمربی ایران شد.در نهایت هم کی روش با خنده قائله را پایان داد.البته کارلوس در پایان بازی پارک را در آغوش گرفت.

کی‌روش در دقیقه 78 بازی به تصمیم داور مبنی بر دادن کارت زرد به احسان حاج‌صفی اعتراض کرد و جالب اینکه او اعتراضش را به سبک قابل توجهی نشان داد. کی‌روش در این صحنه ابتدا نزد کمک داور دوید و در ادامه رویش را به سمت جایگاه ویژه کرد، جایگاهی که در آن مسئولان AFC از جمله علی کفاشیان مستقر بود. کی‌روش این حرکت را دو بار انجام داد تا همه به نوعی متوجه اعتراض معنادار او شوند.

کی‌روش از حمله دقیقه 88 ویتنام که نزدیک بود طی آن دروازه ایران باز شود عصبانی شد و به بطری کنار زمین لگد زد تا به نوعی حساب کار دست مدافعان تیم ملی بیاید.

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر