جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92487 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 19:06
|

بیم و امید ویتنامی‌ها / ترسیده‌اند، رو نمی‌کنند!

به هیچ عنوان وارد شبکه‌های اجتماعی نخواهیم شد تا کامنت‌های مثبت و منفی را ببینیم چرا که می‌خواهیم فقط به بازی با ایران فکر کنیم.

ویتنامی‌ها ترسیده‌اند، رو نمی‌کنند!

با اینکه ویتنامی‌ها بشدت از تیم ایران می ترسند اما خودشان را با اعتماد به نفس و امیدوار نشان می دهند.کوو وونگ  بازیکن سابق تیم ملی ویتنام در آستانه رویارویی تیم کشورش مقابل ایران گفت:«همه می‌دانیم که ایران تیم قدرتمندی است. ما در بازی قبلی برابر عراق خوب کار کردیم و بدین‌خاطر امکان ارائه یک بازی متعادل با ایران نیز وجود دارد.روی کاغذ تیم ملی  ویتنام در بازی پایانیمقابل یمن به تساوی یک - یک می‌رسد و در بازی با ایران نیز 2 بر صفر مغلوب می‌شود. امیدواریم پیش‌بینی‌های من اشتباه باشند. ویتنام مقابل عراق خیلی خوب بازی کرد اما در نهایت با شکست مواجه شد. به چنین رقابت‌هایی نیاز بیشتری داریم زیرا تیم جوانی هستیم و باید کسب تجربه کنیم.»

کوانگ های بازیکن تیم ملی ویتنام در نشست خبری به دشواری بازی با ایران اشاره کرد و گفت فشار زیادی روی بازیکنان ایران خواهیم آورد تا نتیجه لازم را بگیریم اما وقتی از او درباره تفاوت فیزیکی بازیکنان دو تیم شوال شدگفت:« در زمان بازی تنها نمی‌توان به این موضوع دل خوش کرد. این یک تورنمنت است و ما باید در طول نود دقیقه تلاش کنیم. شاید این قد بلند کمک کند تا تیم ایران در دقایق پایانی فرصت و شانس گلزنی بیشتری داشته باشد اما ما می‌خواهیم از همان ابتدا برای موفقیت بجنگیم.»

ویتنامی‌ها اما برای این بازی بزرگ عزم شان را جزم کرده اند و حتی دور شبکه های مجازی را هم خط کشیده اند. دوک چین مهاجم ویتنام در این ابره گفته است:« به هیچ عنوان وارد شبکه‌های اجتماعی نخواهیم شد تا کامنت‌های مثبت و منفی را ببینیم چرا که می‌خواهیم فقط به این بازی فکر کنیم.»

او درباره بازی ایران هم گفته:«بعد از باخت به عراق وقتی به هتل برمی‌گشتم بازیکنان به همدیگر قول دادند با استراحت و آمادگی خوب برای بازی مقابل ایران مهیا شوند. تمرکز خیلی مهم است. ایران فرم فوق العاده و تکنیک عالی دارد. ما باید اشتباهات را به حداقل برسانیم تا بتوانیم برای خودمان شانس قائل شویم.»

3-300


 

 

captcha
تازه ها
بیشتر