جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92472 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 17:17
|

کاتانچ: خوشبخت بودم اگر ۱۰ بازیکن مثل طارق داشتم

او یک بازیکن حرفه‌ای است و نقش او را در بازی نخست مقابل ویتنام بسیار مثبت ارزیایی می‌کنم. هرگز نگفته بودم که عدم استفاده از همام طارق در ترکیب اصلی بازی قبلی مقابل ویتنام اشتباه بود.

خوشبخت بودم اگر10 بازیکن مثل طارق داشتم

سرچکو کاتانچ در نشست خبری پیش از بازی مقابل یمن گفت:«بازی با ویتنام گذشته و خوشحالم که به پیروزی رسیدیم. اکنون آماده بازی با یمن می‌شویم. همه چیز را درباره این تیم می‌دانم و همانند ویتنام بازی می‌کنند. آنها به دنبال کسب امتیاز از همان دقیقه اول بازی خواهند بود و باید روی این بازی به خوبی تمرکز کنیم.»

وی با اشاره به همام طارق گفت:«او یک بازیکن حرفه‌ای است و نقش او را در بازی نخست مقابل ویتنام بسیار مثبت ارزیایی می‌کنم. خوشبخت بودم اگر10 بازیکن مثل همام طارق در تیم ملی عراق می‌داشتم. هرگز نگفته بودم که عدم استفاده از همام طارق در ترکیب اصلی بازی قبلی مقابل ویتنام اشتباه بود. او در زمان مناسبی وارد میدان شد. تا روز بازی ترکیب اصلی تیمم را مشخص نمی‌کنم تا تمامی بازیکنان تمام تلاش خود برای بازی انجام دهند. در این صورت اگر بازیکنی با اتفاقی مواجه شد بازیکن جایگزین داشته باشیم.»

علی عدنان هم گفت:« یمن تیم در حال پیشرفتی است و ما در بازی فردا(شنبه) احتیاط خواهیم کرد. یمن می‌خواهد از آخرین شانس خود برای صعود استفاده کند.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر