تیم ملی ایران / شناسه خبر: 92461 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 16:32
|

شجاعی: نگفتم سایر تیم‌ها به ما احترام نگذاشته‌اند

نگفتم که سایر تیم‌ها به ما احترام نگذاشته‌اند. من گفتم ما برای همه تیم‌ها احترام قائل هستیم و فرقی نمی‌کند که با چه تیمی بازی داریم.

نگفتم که سایر تیم‌ها به ما احترام نگذاشته‌اند

با اینکه مسعود شجاعی در بازی با یمن به میدان نرفت و شاید شانس زیادی هم برای بازی ویتنام نداشته باشد اما همراه با کی‌روش به نشست خبری رفت و مرد مورد اعتماد اوشت.

شجاعی گفت:«شرایط خیلی خوبی داریم. بعد از پیروزی که در بازی نخست به دست آوردیم مسلما با روحیه بالا به مصاف ویتنام خواهیم رفت.الان در بهترین شرایط آمادگی به لحاظ فیزیکی و روانی قرار داریم.»

او اضافه کرد:«همان‌طور که از ابتدا گفتیم بازی به بازی پیش خواهیم رفت و خدا را شکر بازی نخست را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و الان تمام تمرکزمان روی بازی با ویتنام است.اگر بخواهم صادقانه بگویم این تیم در بازی نخست خود عملکرد بسیار خوبی داشت و انتظار این عملکرد را از آنها نداشتیم.»

شجاعی درباره اینکه آیا منظورش این بوده که سایر تیم‌ها برخلاف ایران، به تیم ملی کشورمان احترام نمی‌گذارند، گفت:«من نگفتم که سایر تیم‌ها به ما احترام نگذاشته‌اند. من گفتم ما برای همه تیم‌ها احترام قائل هستیم و فرقی نمی‌کند که با چه تیمی بازی داریم. ما فقط به تیم خودمان فکر می‌کنیم و به حریفان هم احترام می‌گذاریم و سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر