فوتبال ایران / شناسه خبر: 92437 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 12:56
|
این تصاویر در شان باشگاه استقلال است؟

از جشن تولد مسی تا جشن تولد شجاعیان

فرق بسیاری است میان جشن تولدی که مثلا مسئولان تیم ملی آرژانتین برای مسی می‌گیرند و جشنی که در تمرین استقلال برای بازیکنان برگزار می‌شوند. تفاوت در تصاویرکاملا مشهود است.

درسال‌های اخیربارها دیده ایم که برای بازیکنان واعضای تیم استقلال درمحل تمرین جشن تولد گرفته می‌شود. بگذریم ازاینکه سال ها پیش هرگزچنین مراسم هایی درتمرین استقلال برگزارنمی‌شد و اگرهم می‌شد برای معدودافراد و بسیارمختصر بود اما درسال های اخیر همواره به بهانه زادروز بازیکنان کیکی به محل تمرین آورده می‌شود وبه اصطلاح جشن کوچکی می‌گیرند.

---

چنین اقدامی درنگاه کلی قابل تحسین است وبرای بازیکنان نیز می‌تواند خاطره باشد اما مسئله ای که عمیقا توی ذوق می‌زند نحوه برگزاری چنین جشن هایی است. بدون شک هرکسی تصاویربه جا مانده ازآخرین جشن تولدی که درتمرین استقلال  برای داریوش شجاعیان گرفته شد را نگاه کند صحنه های جالبی را درآن نمی‌بیند. مراسمی که معمولا خوب شروع می‌شود اما آخرش به بد ترین شکل ممکن به کیک مالی ختم می‌شود.

---

پیش تر نیز درجشنی که برای پژمان منتظری برگزار شد صحنه های مشابه آنچه اخیرا درتمرین استقلال برای داریوش شجاعیان رقم خورد را دیده بودیم وشاید بازیکنان وبرخی مسئولان باشگاه که چنین مراسمی را ترتیب می‌دهند تصورکنند اقدام ماندگارومتفاوتی را انجام داده اند اما به واقع صحنه هایی که اخیرا ازاین جشن هایی ثبت شده درشان باشگاه استقلال نیست ومی‌‌بینیم که بازیکنان با هرسابقه ای به زننده ترین حالت ممکن کیک مالی می‌شوند!

---

 اگرمراسم مشابهی که مثلا مسئولان تیم ملی آرژانتین برای مسی  دراردوی تیم ملی این کشورگرفته بودند را با تصاویری که ازجشن تولد استقلالی ها به ثبت رسیده کنارهم بگذاریم قطعا به تفاوت ها پی می بریم و البته به این نتیجه می‌رسیم که برخی رفتارها جایگاه باشگاه های ما وبازیکنان را عمیقا زیرسوال می‌برد. اینکه برخی مسئولان درباشگاه استقلال تولد بازیکنان را فراموش نمی‌کنند بسیارپسندیده است اما بهترازآن این است که برای برگزاری جشن تولد نیزنکات لازم به بازیکنان گوشزد شود تا چنین تصاویری ازبرگزاری تولد بازیکنان برجا نماند.

---

بدون شک هیچ بازیکنی درباشگاه استقلال اسبابی برای مضحکه  نیست اما می‌بینیم که درعمل اتفاقات دیگری رخ می‌دهد وبازیکنان درمهم ترین روز زندگی شان وسیله ای برای خنده وتمسخر می شوند!

10-160

captcha
تازه ها
بیشتر