فوتبال ایران / شناسه خبر: 92432 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 12:12
|

نظرم درباره کی‌روش خنثی است

علیرضا نیکبخت واحدی کاندید مربیگری درتیم های پایه استقلال است. بازیکن سابق استقلال این خبر را تایید می‌کند:« صحبت‌های اولیه انجام شده است و من با آقای مومنیمدیر آکادمی استقلال در این زمینه صحبت کردم. حالا باید دید چه شرایطی ایجاد خواهد شد. بالاخره من هم مثل خیلی‌ها باید از یک جایی کارم را شروع کنم، من آدم نفر دوم نیستم و در این چند سال هم در بحث پایه‌ها موفق بودم و چند مدرسه فوتبال را احداث کردم. مطمئناً فعالیت در تیم‌های پایه می‌تواند محک خوبی برایم باشد.»

وی در خصوص اضافه شدن فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال هم حرف هایی زد:« خیلی خوشحال شدم که مجیدی به استقلال آمد. فرهاد از پیکره استقلال است و می‌تواند به این تیم کمک کند. امیدوارم استقلال از سرمایه‌هاش بهترین استفاده را ببرد.»

نیکبخت واحدی درباره شانس قهرمانی استقلال نیز حرف هایی دارد:« استقلال در نیم‌فصل اول زیاد خوب نتیجه نگرفت، ولی در چند بازی آخر بردهای مهمی به دست آورد. استقلال با ادامه همین روند می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی باشد.»

نیکبخت که سابقه بازی درتیم ملی را هم دارد درباره برتری مقابل یمن می‌گوید:« ما بازی خوبی انجام دادیم و گل‌های قشنگی زدیم. البته بازی با یمن برای ایران محک جدی نبود، ولی امیدوارم که در این جام موفق باشیم و با قهرمانی تیم ملی، مردم خوشحال شوند.»

نیکبخت درباره شخصیت کی‌روش هم جمله کوتاهی به زبان می‌آورد:« نظرم در مورد کی‌روش خنثی است. برخی خصوصیات وی منفی و برخی دیگر هم مثبت هستند.»

10-350

captcha
تازه ها
بیشتر