جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92422 / تاریخ انتشار : 1397/10/20 22:09
|
امارات 2 - هند صفر

امارات خوش‌شانس اولین برد را جشن گرفت

هند در شروع بازی چند فرصت خوب را از دست داد تا امارات به بازی برگردد و به اولین برد برسد.

امارات خوش‌شانس اولین برد را جشن گرفت

امارات که پس از تساوی در بازی افتتاحیه جام ملت‌های آسیا تحت فشار زیادی بود، توانست با پیروزی دو بر صفر مقابل هند به آرامش برسد. تیم میزبان با این برد 4 امتیازی شد و در صدر گروه A مسابقات قرار گرفت.

هند که به خاطر برد پرگل روز اول مقابل تایلند روحیه بالایی داشت، بازی را بهتر شروع کرد و چند فرصت خوب داشت. در دقیقه 12 عاشیق در موقعیت تک به تک بود، ولی دروازه‌بان امارات ضربه او را با واکنشی سریع به کرنر فرستاد. در دقیقه 23 سانیل چتری با ضربه سر دروازه امارات را تهدید کرد، ولی خالد عیسی یک بار دیگر دروازه تیمش را نجات داد.

امارات با وجود مالکیت بیشتر در شروع بازی فرصت زیادی نداشت تا اینکه در دقیقه 41 روی تعلل مدافعان هند به گل رسید. علی مبخوت توانست خلفان مبارک را در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ کند و او با ضربه‌ای دقیق دروازه را باز کرد. دو دقیقه بعد چتری یک فرصت خوب دیگر را برای هند از دست داد تا امارات با برتری به رختکن برود.

هند نیمه دوم را هم بهتر شروع کرد و در دقیقه 53 نوبت ججه تازه‌وارد بود که یک فرصت خوب را از دست بدهد. با گذشت زمان توان هند تحلیل رفت و امارات توانست به تدریج بازی را تحت کنترل بگیرد. در دقیقه 76 ال‌حمدی، کاپیتان این تیم توپ را به تیر افقی هند کوبید. در دقیقه 88 علی مبخوت، مهاجم آماده امارات خیال تیمش را با زدن گل دوم راحت کرد. در وقت تلف‌شده بدشانسی هند در این بازی تکمیل شد و ضربه مهاجم این تیم به تیر افقی خورد تا بازی با نتیجه دو بر صفر به نفع امارات تمام شود.

امارات با این برد 4 امتیازی شد و بالاتر از هند صدرنشین شد. تایلند به لطف پیروزی مقابل بحرین با سه امتیاز در رده سوم است و بحرین در قعر جدول این گروه قرار دارد.

 

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر