فوتبال ایران / شناسه خبر: 92418 / تاریخ انتشار : 1397/10/20 19:22
|
توافق شاید تا سال ۲۰۲۱

بودیمیر ۱۰ میلیاردی / پرسپولیس می‌گوید نه!

درباره ماریو بودیمیر گفته می‌شود که قراردادی به ارزش ۱۰ میلیارد تومان می‌بندد اما باشگاه پرسپولیس در مقابل این شایعه می‌گوید نه، اینطور نیست.

ماریو بودیمیر، مهاجم دیناموزاگرب با درخواست برانکو ایوانکوویچ و طی توافقی با باشگاه کروات، پیراهن پرسپولیس را برتن خواهد کرد. پیش نویس این قرارداد مورد توافق طرفین قرار گرفته و ماریو بودیمیر با عقد قراردادی یک و نیم ساله به زودی قرمز می‌پوشد.
برانکو ایوانکوویچ، در بازگشت از کرواسی ضمن اعلام پایان همکاری گادوین منشا با پرسپولیس و پاسخ منفی به مهدی طارمی، اعلام کرد که به زودی مراحل پایانی عقد قرارداد ماریو بودیمیر از دیناموزاگرب به پرسپولیس نهایی خواهد شد. بعد از آن در شرایطی که سرخپوشان برای برپایی اردوی نیم فصل خود راهی دوحه شده بودند، باشگاه طی خبری از حضور این مهاجم گلزن در اردوی این تیم در روز جمعه خبر داده است.

بهترین گل‌های بودیمیر، مهاجم جدید پرسپولیس (ویدیو)

یکی از سایت‌های کرواسی با تایید این خبر اعلام کرده که ماریو بودیمیر توافق خود برای جدایی از دیناموزاگرب و عقد قرارداد یک و نیم ساله با پرسپولیس را اعلام کرده و این قرارداد می‌تواند با نظر و توافق طرفین تا سال ۲۰۲۱ نیز تمدید شود. او طی مدت حضور خود در دیناموزاگرب در ۱۵ بازی ۷ گل به ثبت رسانده و بعد از درخشش در تیم رودس مورد توجه باشگاه دیناموزاگرب قرار گرفته بود. بودیمیر در جام حذفی کرواسی یک گل و در لیگ قهرمانان نیز دو گل برای دیناموزاگرب زده است.

بودیمیر روز چهارشنبه راهی ترکیه شده است و به دوحه خواهد رفت تا در اردوگاه پرسپولیس حضور یابد و قرارداد خود را با پرسپولیس به امضا خواهد رساند.

---

درباره ماریو بودیمیر گفته می‌شود که قراردادی به ارزش ۱۰ میلیارد تومان می‌بندد اما باشگاه پرسپولیس در مقابل این شایعه می‌گوید نه، اینطور نیست. پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص شایعاتی که درباره قرارداد ریالی و ۱۰ میلیاردی بودیمیر به گوش می‌رسد، گفت: چنین چیزی صحت ندارد. این شایعاتی است که در فضای مجازی وجود دارد و ما اعتنایی به این مسائل نخواهیم کرد. برانکو پیش از این نیز اعلام کرده بود بازیکنانی که در تیم حضور دارند باید از نظر مالی در شرایط تقریبا یکسانی قرار داشته باشند و مطمئنا ما در تیم بازیکنانی با چنین شرایط مالی نداریم. این بازیکن با تصمیم کادرفنی به جمع پرسپولیس اضافه شده است و امیدواریم بتواند نظر هواداران و تیم را جلب کند. باشگاه دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم بود و طبیعی است که در این مقطع به دنبال تقویت خود باشد.

captcha
تازه ها
بیشتر