فوتبال ایران / شناسه خبر: 92416 / تاریخ انتشار : 1397/10/20 13:59
|

استعفای تقوی از تراکتورسازی / نساجی پشت در منتظر بود!

استعفای محمد تقوی از تراکتورسازی و شایعه پیشنهاد نساجی به او، مهم‌ترین خبر لیگ برتر از صبح روز پنج‌شنبه در فوتبال ایران است.

محمد تقوی خسته از شایعات پی در پی درباره حضور سرمربی جدید در تراکتورسازی، امروز با انتشار یک پست در اینستاگرام از کارش در باشگاه تراکتورسازی استعفا داد. کناره‌گیری محمد تقوی با توجه به حجم شایعات آزاردهنده برای یک مربی شاید تصمیمی حرفه‌ای باشد. او در چند وقت اخیر هر روز شایعات مذاکره با مربیان دیگر را می‌شنید و از این ماجراها بدیهی است که خسته باشد.

این گزارش را درباره همین شایعات بخوانید: پروژه کهکشانی تراکتور: خرید‌های بزرگ برای مربی بزرگ؟

---

محمد تقوی به رغم دشواری کارش در تراکتورسازی، روزهای خوبی را در تبریز پشت سر گذاشت. او مربی بی‌تجربه‌ای در تراکتورسازی به نظر نرسید و توانست تیم پرستاره تراکتور را بدون حاشیه و جنجال هدایت کند و البته نتایج قابل قبول بگیرد. حالا معلوم نیست واکنش باشگاه تراکتورسازی به استعفای محمد تقوی چه باشد. تقوی استعفای مکتوب خود را نیز به باشگاه تراکتورسازی رسانده و هنوز خبری رسمی از سوی باشگاه درباره این استعفا اعلام نشده است.

---

از صبح امروز شنیده شده محمد تقوی که اصالت مازندرانی هم دارد، گزینه باشگاه نساجی قائمشهر برای سرمربیگری است. باشگاه نساجی انگار پشت در منتظر بود تا خبر استعفای تقوی را بشنود. البته مجید جلالی پس از ناکامی بزرگش در پیکان با تصمیمی عجیب گزینه نساجی معرفی شده بود. گزارشی را درباره مذاکره نساجی با جلالی بخوانید: جلالی- نساجی، پنج‌شنبه نهایی می‌شود

درباره تراکتورسازی در چند وقت اخیر و پس از جدایی توشاک، بارها شایعه مذاکرات با مربیان مختلف شنیده شد و محمد تقوی اما در همهمه‌ی این شایعات کارش را در تراکتورسازی انجام داد. همه می‌دانیم که در فضای پر از شایعه، کار برای یک مربی چقدر دشوار و پراسترس می‌شود. 

captcha
تازه ها
بیشتر