جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92412 / تاریخ انتشار : 1397/10/19 19:06
|

حسرت عمان و جای خالی الحبسی 

دومین بازی گروه F جام ملتهای آسیا هم نزدیک بود و ازبکستان به سختی توانست عمان را دو بر یک شکست دهد.

انتظار می‌رفت ازبکستان تیم برتر این مسابقه باشد، ولی عمان نمایش خیلی خوبی داشت و حتی می‌توانست برنده این بازی باشد. رسانه‌های عمانی قبل از بازی پیش‌بینی کرده بودند که تنها راه باز کردن دروازه حریف ضربات ایستگاهی است، ولی این ازبکستان بود که در دقیقه 34 با کاشته عادل احمدف به گل رسید. الرشیدی، دروازه‌بان عمان که پس از مصدومیت علی الحبسی درون دروازه قرار گرفته، روی این گل واکنش ضعیفی داشت.

عمان در نیمه دوم تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت و سرانجام در دقیقه 72 غسانی روی یک حرکت خوب دروازه ازبکستان را باز کرد. عمان بعد از این گل هم دو موقعیت خوب برای رسیدن به گل برتری داشت، ولی این ازبکستان بود که با یک ضدحمله به گل دوم رسید. شاه‌مرادف، بازیکن تازه‌وارد این تیم در دقیقه 85 فراری دیدنی داشت و با جایگیری ضعیف دروازه‌بان عمان توانست توپ را از زاویه بسته وارد دروازه کند.

عمان در زمان کوتاه باقی‌مانده فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، ولی کریمتس در موقعیت تک به تک مهاجم این تیم را سرنگون کرد و یک کارت قرمز را به جان خرید. ازبکستان در نهایت توانست به سه امتیاز برسد و بعد از ژاپن در رده دوم ایستاد. در طرف دیگر بازی خوب عمان بی‌نتیجه ماند تا جای خالی الحبسی مصدوم کاملا احساس شود.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر