فوتبال ایران / شناسه خبر: 92354 / تاریخ انتشار : 1397/10/19 12:45
|
مجیدی با استقلال استارت زد

بازیکنان استقلال به فرهاد: بیا برای ما بازی کن

فرهادمجیدی پس از سال ها به استقلال برگشت. او حالا درنقش جدید بیش از همیشه مورد توجه است. آیا فرهاد مربی بزرگی برای استقلال خواهد شد؟

فرهاد چهره ویژه تمرین استقلال

استقلالی‌ها سرانجام تمرینات خود را آغاز کردند. گرچه تاخیردوباره درشروع تمرینات حاشیه هایی را برای استقلال ایجاد کرد اما بالاخره تمرینات استقلال در زمین شماره 2ورزشگاه آزادی آغاز شد تا آبی‌ها نیز به مانند دیگرتیم ها درفازتمرینی قراربگیرند. پیش ازشروع دوباره استقلال این امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال بود که دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد ودورنمای مناسبی را برای بازیکنان تشریح کرد. البته درچهره های بازیکنان استقلال هیچ نشانی ازحس امیدواری نبود. بیش ازهمه مهدی رحمتی را دیدیم که چندان ازوضعیت استقلال راضی به نظرنمی‌رسید و با سگرمه هایی درهم پیچیده با دیگربازیکنان خوش وبش سردی می‌کرد. ظاهرا اوضاع نامناسب مالی باشگاه استقلال و برگزارنشدن اردو دلیل ناراحتی کاپیتان استقلال بود.

---

کاپیتانی که حضورفرهادمجیدی درتمرین استقلال هم باعث نشد لبخند برلبانش بنشیند. به هرحال اما بازگشت مجیدی بعد ازسال ها به تمرین استقلال سوژه مناسبی بود ودیگربازیکنان به خصوص خسروحیدری که سال ها درکناراین چهره محبوب بازی کرده بود، سعی می‌کردند با مجیدی به سرعت ارتباط برقرارکنند. شاید اگرتمرینات استقلال براساس همان زمان بندی و برنامه ای که ازقبل طراحی شده بود، استارت می‌خورد برخی بازیکنان را تا حدودی غمگین و نگران نمی‌دیدیم اما شرایط امروزاستقلال به گونه ای است که حتی حضورمجیدی هم نتوانست آن شادابی و شوروهیجان دلخواه را درتمرینات ایجاد کند.

فرهادپا به پای همه دوید

---

شاید خیلی ها تصورمی‌کردند مجیدی برای تماشای تمرین استقلال آمده اما او خیلی زود لباس عوض کرد وهم پای دیگربازیکنان دور زمین ورزشگاه شماره2 آزادی دوید. مجیدی نه مانند خیلی ازفوتبالیست ها که بازنشسته می‌شوند کیلوی های اضافه داشت و نه اینکه سیمایش نسبت به آن روزها تغییر کرده بود. فرهاد با همان استایل همیشگی که سال ها پیشقراول همه بازیکنان می‌دیدیمش شروع به دویدن کرد وبسیارهم آماده نشان داد به طوری که دیگربازیکنان به شوخی به کاپیتان سابق استقلال می‌گفتند با این آمادگی می‌توانی برای استقلال هم بازی کنی. شاید حرف بازیکنان استقلال بیراه هم نباشد. مجیدی شرایط بدنی مناسبی دارد و شاید برای دقایقی حضوردرترکیب استقلال عنصرمفیدی باشد؟!

10-1

captcha
تازه ها
بیشتر