تیم ملی ایران / شناسه خبر: 92331 / تاریخ انتشار : 1397/10/18 17:37
|
هجمه‌های سنگینی علیه کی‌روش و تیم ملی ایجاد شده بود

تاج: حساب کار دست بقیه آمد

شاید در تلویزیون همه تماشاگران را نتوان نشان داد، اما ما دیدیم که چه عظمتی ایجاد کرده بودند. کل ورزشگاه ایرانی‌ بودند. فکر کنم بازی بعدی، شلوغ‌تر نیز شود.

 حساب کار دست بقیه آمد

مهدی تاج بعد از بازگشت از امارات دربارهبرتری 5 بر صفر تیم ملی مقابل یمن گفت:« بازی‌های روز اول اینگونه شده بود که تیم‌های ضعیف‌تر بازی‌ها را می‌بستند. بازی کره‌جنوبی و فیلیپین را دیدم و کره به زحمت توانست حریف خود را شکست دهد. بازی اول برای ما خوب شروع شد و باید به کار خوب کی‌روش اشاره کرد. کی‌روش مربی توانمندی است و هجمه‌های سنگین علیه او و تیم ملی ایجاد شده بود. من دیدم که پیش‌بینی می‌کرد یمنی‌ها بازی را می‌بندند. همین هم بود.»

تاج ادامه داد:«هفت قدم در جام ملت‌های آسیا داریم که اولی را به خوبی برداشتیم و قدم‌های بعدی را محکم‌تر برمی‌داریم. همه باید امیدوار باشیم و فدراسیون کاری به غیر از پشتیبانی نمی‌تواند انجام دهد. باقی کارها با خدا و زحمت کادر فنی و بازیکنان است.»

تاج گفت:«رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن کنارم نشسته بود و احساس کردم تیم ملی قدم محکمی در اولین بازی برداشت و حساب کار دست بقیه آمد. همه امیدوارند قدم‌های بعدی را نیز محکم برداریم. دیدار بعدی ما با ویتنام می‌تواند بازی خوبی باشد. در بازی با یمن دیدیم که تماشاگران زیادی حضور داشتند. محدودیت‌هایی برای حضور همه تماشاگران فراهم شده است. کسی را برای حضور در ورزشگاه منع نکرده‌اند، اما شرایط مثل قبل نیست.برای دیدار با یمن، خیلی از تماشاگران از دبی آمده بودند و ورزشگاه تحت تأثیر ایرانی‌ها بود. شاید در تلویزیون همه تماشاگران را نتوان نشان داد، اما ما دیدیم که چه عظمتی ایجاد کرده بودند. کل ورزشگاه ایرانی‌ بودند. فکر کنم بازی بعدی، شلوغ‌تر نیز شود.»

وی گفت:« بازی با عراق در ورزشگاه کوچکی برگزار می‌شود که در دبی خواهد بود. صعود به عنوان تیم اول خیلی مهم است، چون اگر این اتفاق بیفتد، بیشتر بازی‌های‌مان در ورزشگاهی خواهد بود که مقابل یمن بازی کردیم، مگر اینکه فینال باشد که در ورزشگاه 60 هزار نفری برگزار خواهد شد. به نظر می‌رسد که این حالت برای ما اتفاق می‌افتد.»

تاج در خصوص ساخت ساختمان جدید فدراسیون فوتبال گفت:«می‌بینید که در حال خاکریزی است، اما نقشه آنجا را تغییر داده‌اند. ما آنجا را طبقاتی دیده بودیم، اما ظاهرا پلنی دارد و نمی‌گذارند اجرا کنند.»

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر