فوتبال ایران / شناسه خبر: 92323 / تاریخ انتشار : 1397/10/18 16:42
|

تقوی: بازی کردن در تراکتور باید برای سردار آزمون افتخار باشد

سردار آزمون بازیکن خیلی خوبی است و من هم او را دوست دارم اما اینکه صحبتی با این بازیکن شده، خیر؛ من شخصاً از این موضوع هیچ اطلاعی ندارم.

در چند روز اخیر شایعه‌های زیادی در مورد احتمال حضور سردار آزمون در تراکتورسازی تبریز به گوش رسید. محمد تقوی سرمربی تراکتورسازی با بیان اینکه حضور در این تیم باید برای آزمون و هر بازیکنی افتخار باشد، در مورد این مساله، حضور کنستانت و... توضیح می‌دهد:

بازیکنان جدید هم که به تمرینات اضافه شدند.

بله، محمدرضا اخباری که آمد و با تیم تمرین هم کرد. کوین کنستانت هم چند وقتی تمرین نداشت و به همین خاطر چند روزی در اختیار بدنساز تیم خواهد بود تا از لحاظ بدنی روی او کار شود و به بقیه بچهها برسد. کنستانت به یک سری تمرینات اختصاصی نیاز دارد تا به بچهها برسد.

کنستانت بیش از ۱۰ ماه دور از میادین بوده، این موضوع مشکلی برای او و تراکتورسازی ایجاد نمیکند؟

مهم نیست که او چقدر دور از فوتبال بوده. به هر حال این مشکل بدنی است و با چند جلسه تمرین حل میشود. مهم رفتار حرفه‌ای و توانایی اوست که ما میتوانیم با چند جلسه تمرینی او را به سایر بازیکنان برسانیم.

گویا در هر دو پست هافبک و مدافع هم میتواند بازی کند؟

ایشان ۱۰ پسته است و همه جا میتواند بازی کند. من همان شب اولی که کنستانت به تبریز آمد، با او صحبت کردم، او به من گفت که «آقای کوچ، شما هر کجا که بگویید من بازی میکنم» او یک بازیکن بسیار حرفهای است که من در همان بازی اول متوجه رفتار خوب او شدم. از همه مهمتر اینکه من وقتی از تمایلم برای بازی دادن در فلان پست به او گفتم، ایشان فقط گفت «هر کجا شما بخواهید من بازی میکنم».

از وضعیت لی اروین چه خبر؟ او برمی‏‌گردد؟

ما هنوز منتظریم. اروین واقعاً مشکل دارد و ما منتظریم که مشکل او را برطرف کنیم که برگردد اما اگر نشود، مجبوریم برای جایگزینی او اقدام کنیم.

بحث سردار آزمون جدی است؟ یعنی حضور او در تراکتورسازی صحت دارد؟

سردار آزمون بازیکن خیلی خوبی است و من هم او را دوست دارم اما اینکه صحبتی با این بازیکن شده، خیر؛ من شخصاً از این موضوع هیچ اطلاعی ندارم. تراکتورسازی آنقدر بزرگ است که سردار آزمون یا هر بازیکن دیگری باید به بازی کردن در آن افتخار کند.

250-9

captcha
تازه ها
بیشتر