فوتبال ایران / شناسه خبر: 92249 / تاریخ انتشار : 1397/10/17 16:35
|
مهاجم مد نظر پرسپولیس در تمرینات تیمش حاضر شد

سرمربی دینامو آب پاکی را روی دست برانکو ریخت

شاید این خبر راهی باشد برای افزایش قیمت بودیمیر. باید دید برانکو و باشگاه پرسپولیس چه واکنشی دارند.

برانکو با وجود انتقادهای زیادی که به فروش گادوین منشا وجود داشت، خیلی زود اعلام کرد که این بازیکن را نمی خواهد و مسئولیت این نخواستن را هم در مصاحبه اش به عهده گرفت، او با اطمینان از جذب بازیکن کروات یعنی بودیمیر سخن گفت و حتی شنیده می شد که این مهاجم در اردوی قطر به جمع سرخ پوشان خواهد پیوست. اما برخی خبرها این نگرانی را به وجود آورده است که ممکن است دست برانکو به بودیمیر نرسد. سایت TPORTAL کرواسی مصاحبه ای به نناد بیلیتسا سرمربی تیم دینامو زاگرب داشته که در این مصاحبه این سرمربی می‌گوید:« هیچ خبری درباره بازیکنان جدید نیست. در پنجره ژانویه هیچ بازیکنی جذب یا جدا نخواهد شد. زمانی که هیچ بازیکنی جدا نشود شاید بازیکن جدیدی را هم جذب نکنیم. ما تابستان گذشته میلادی تغییرهای زیادی در دینامو زاگرب انجام دادیم. الان هم از روز نخست دور جدید تمرینات تمامی بازیکنان را در اختیار داریم.»

تیم دینامو زاگرب دور جدید تمرینات خود را آغاز کرده مهیای 6 بازی تدارکاتی با حریفانی از کشورهای آلمان، بلغارستان، رومانی، لهستان و اتریش می‌شود. صادق محرمی، ملی‌پوش ایرانی و ماریو بودیمیر، مهاجم کروات که اخباری درباره انتقالش به پرسپولیس منتشر شدند در تمرین‌های دینامو زاگرب حضور یافتند.

این در حالی است که انتظار می رفت تا یکی دو روز آینده ماریو بودیمیر در تمرینات پرسپولیس شرکت کند. با حرفهای سرمربی دینامو و شرایط فعلی یعنی جدا نشدن بازیکنان این تیم، به نظر می رسد برنامه های برانکو برای جذب این مهاجم حسابی به هم بریزد و با توجه به مبلغ قرارداد بازیکنان خارجی، برای پرسپولیس و برانکو جذب مهاجم دیگر بسیار سخت خواهد شد. به نظر می رسد این شرایط بیشتر از هر کسی به نفع منشا باشد. شاید او به همین خاطر باز هم در پرسپولیس ماندنی شود. باشگاه پرسپولیس هنوز واکنشی به  این موضوع نشان نداده است.

11

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر