فوتبال ایران / شناسه خبر: 92238 / تاریخ انتشار : 1397/10/17 01:38
|
آخرین تصمیم دروازه‌بان شایعه‌ساز

منت حسینی بر سر هواداران استقلال: طاقت ناراحتی شما را نداشتم!

حسینی از امروز دوباره باید رقابتی سخت را با رحمتی شروع کند، رقابتی که اگر بازنده‌اش باشد، گله‌ کردن‌های حسین حسینی را دیگر کمتر کسی می‌پذیرد.

ماجرای حسین حسینی و استقلال سرانجام به اینجا رسید که او می‌خواهد در استقلال بماند. او خودش هم انگار از شایعات خودساخته‌اش خسته شده و می‌خواهد دوباره به رقابت با مهدی رحمتی برگردد، رقابتی که بی‌تردید دشوار است.

بعد از این که حسین حسینی در غربال نهایی کارلوس کی‌روش با همان کابوسی روبه رو شد که ۷ ماه قبل طعم تلخ آن را چشیده بود تا بعد از جام جهانی روسیه، جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ را نیز از دست بدهد، بسیاری دوران همکاری گلر شیرازی با استقلال را پایان یافته قلمداد کردند.

حسین حسینی که تنها چند ماه دیگر از قراردادش با استقلال باقی مانده است بعد از بازگشت از اردوی آماده سازی تیم ملی در دوحه با شایعات زیادی در خصوص جدایی روبه رو شد که البته خودش آنها را می‌ساخت. گمانه زنی‌ها تا جایی پیش رفت که بسیاری او را جداشده بزرگ استقلالی‌ها در زمستان نامیدند و در تکمیل این اتفاق مدعی بودند حسین حسینی دیگر تاب و تحمل اتفاقات رخ داده در ماه‌های گذشته با نیمکت نشینی را ندارد و ترجیح می‌دهد به جای رقابت با رقیبی همچون رحمتی راهی تیمی شود که به عنوان گلر اصلی به میدان برود. اینها را حسینی با رفتارها و کدهایش به رسانه‌ها تقدیم می‌کرد.


در این راه انتشار پستی با تنها یک کلمه "حیف" بر ابهامات ماجرای حسینی و استقلال افزود. به خصوص بعد از شنیدن تلاش‌های چند باشگاه لیگ برتری پرطرفدار برای جلب رضایت این بازیکن برای جدایی که با واکنش‌های طرفداران استقلال روبه رو شد. در شایعات رقم‌های غیرواقعی و عجیب چند میلیاردی هم مطرح می‌شد.

این روند ادامه داشت تا این که حسین حسینی در جدیدترین پست ایسنتاگرامی خود متنی برخلاف تمام گمانه زنیثها و شایعات خودساخته‌ی اخیر منتشر کرد تا از تصمیم خود برای ماندن در استقلال و مبارزه برای باز پش گرفتن جایگاهی در ترکیب اصلی پرده برداشت. در پست جدید حسینی در اینستاگرام آمده است:

سلام، سلامی به بلندای آسمان آبی ایران

بعد از غیبت در جام جهانی 2018 روسیه تمام تلاشم این بود تا به عنوان یکی از نماینده‌های استقلال در جام ملت های اسیا 2019 افتخار پوشیدن پیراهن مقدس ایران رو به دست بیارم اما باز هم قسمت نشد و همه هم میدونن دلیلش چی بود... روزهای سخت و طاقت فرسایی رو گذروندم که امیدوارم برای هیچ بازیکنی تکرار نشه...

تو این روزها شایعات زیادی رقم خورد که برخی از انها واقعی و برخی دیگه غیرواقعی بود...

اول باید از شما طرفداران عزیز استقلال تشکر ویژه داشته باشم که با پیام ها و حمایت هاتون کمک کردین تا با کابوس غیبت تو دو تا تورنمنت بزرگ ملی کنار بیام، درثانی از شما بابت استرس هایی که به خاطر این شایعات کشیدین عذرخواهی کنم...

دروغ چرا تو این یکی دو هفته بودن باشگاه‌هایی که پیشنهادات میلیاردی ارائه دادن و تاکید زیادی روی عقد قرارداد داشتن اما من طاقت دیدن ناراحتی شما عزیزان و جدایی به این شکل اونم بعد از شش سال رویایی نداشتم به همین خاطر با تشکر از لطف باشگاه هایی که پیشنهاد دادن تصمیم گرفتم بمونم و دینی که به استقلال و طرفداراش به گردنم دارن رو ادا کنم...

میخوام بمونم و دوباره جنگ عادلانه ای برای خوشحالی و موفقیت استقلال تو ایران و آسیا داشته باشم...

باشد که باتمرین و تلاش بیشتر از قبل، لطف خداوند بزرگ شامل حالم بشه تا نیم فصل رویایی دیگه ای با شما آبی دلان تجربه کنم...

به امید قهرمانی استقلال با شما طرفداران دوست داشتنی

یا علی...

 

---

حسین حسینی با انتشار این متن تصمیمش را اعلام کرده و می‌خواهد در استقلال ادامه بدهد، اگرچه کوشش کرده شایعات پیشنهادات چشمگیر را هم به رخ هواداران بکشد که معلوم نیست چقدر واقعی و چشمگیر بوده‌اند و با دریافتی‌اش از استقلال چقدر تفاوت داشته‌اند. کسی چه می‌داند!

حسینی از امروز دوباره باید رقابتی سخت را با رحمتی شروع کند، رقابتی که اگر بازنده‌اش باشد، گله‌ کردن‌های حسین حسینی را دیگر کمتر کسی می‌پذیرد. منت‌ گذاشتن‌های بازیکنان بر سر هواداران در فوتبال انگار پایانی ندارد. آنها در اینستاگرام برای فالوئرهای خود نامه می‌نویسند که از پیشنهادات میلیاردی حرف می‌زنند و سرانجام می‌گویند که به خاطر هواداران به همه پیشنهادات پاسخ منفی داده‌اند، رفتاری عجیب که نمی‌دانیم چقدر برای هوادار -نه فقط فالوئرها- باورکردنی و جالب باشد.
captcha
تازه ها
بیشتر