جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92138 / تاریخ انتشار : 1397/10/15 17:14
|

بسته خبری جام ملت‌ها / ساتوی داور ایران - یمن

سایت شبکه تلویزیونی الکأس قطر اعلام کرد ریوجی ساتوی ژاپنی، نخستین دیدار تیم ملی ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2019 را قضاوت کرد.

*بازیکنان تیم ملی یمن نخستین حریف ایران در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2019 جمعه شب در نشست آشنایی با قوانین اداری و فنی این رقابت‌ها شرکت کردند.همچنین دو بازیکن مصدوم تیم ملی یمن شامل محمد عیاش (دروازه‌بان) و حسین الغازی (هافبک) تحت نظر کادر پزشکی تمرین‌های ویژه‌ای را جهت رسیدن به بازی با ایران انجام می‌دهد.

* سرکو کاتانچ تاکید کرد اتمسفر مثبت و شرایط بسیار خوبی در تمرین‌های گروهی تیم ملی عراق حاکم است.سرمربی تیم ملی عراق با اعلام این مطلب گفت:« آمادگی فنی و جسمانی بازیکنان تیم ملی فوتبال عراق در مسیر آماده‌سازی جام ملت‌های آسیا مطلوب است. رقابت برای افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی عراق مشهود و اتفاقی مثبت است. امیدوار هستم موفق شوم بهترین تیم عراق را روانه بازی‌های جام ملت‌های آسیا 2019 کنم.»

* سالم الهاجری مهاجم تیم ملی یمن که به دلیل مصدومیت جام ملت‌های آسیا را از دست داد گفت:« برای بازگشت به میادین فوتبال پس از مصدومیت اخیر تحت درمان هستم  و امیدوارم خیلی زود به ترکیب تیم ملی فوتبال یمن بازگردم.»

او با اشاره به نخستین بازی این تیم در مرحله گروهی مقابل ایران افزود:«تیم ملی فوتبال یمن آماده کسب نتایج افتخارآمیز در جام ملت‌های آسیا است و این توانمندی را با وجود تمام سختی‌ها دارد.»

* ژاوی هرناندنزاسطوره باشگاه بارسلونا در گفت‌وگویی تصویری با رسانه کنفدارسیون فوتبال آسیا (AFC) با این پرسش مواجه شد که «مسی آسیایی از دید شما کیست؟»، که پاسخ او سردار آزمون از ایران، چاناتیپ سونگکراسین از تایلند و وانگ شوانگ از چین نبود، بازیکنانی که به آنها لقب مسی کشورهای خود و یا مسی آسیا را داده‌اند.ژاوی اما عمر عبدالرحمن، ستاره تیم ملی فوتبال امارات را به عنوان «مسی آسیایی» معرفی کرد، بازیکنی که به دلیل مصدومیت فرصت حضور در هفدهمین دوره جام ملت‌ها را از دست داد.

*سایت شبکه تلویزیونی الکأس قطر اعلام کرد ریوجی ساتوی ژاپنی، نخستین دیدار تیم ملی ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2019 را قضاوت کرد. ساتو بازی رفت تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی، در چارچوب مرحله انتخابی مسابقات جام جهانی 2018 را داوری کرده بود. دیداری که با برتری یک بر صفر ایران به پایان رسید.همچنین نواب شکرالله دیدار کره جنوبی - فیلیپین و محمد عبدالله، دیدار تیم‌های چین و قرقیزستان را قضاوت خواهد کرد.

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر