فوتبال ایران / شناسه خبر: 92103 / تاریخ انتشار : 1397/10/15 15:11
|

امیدوارم بعد از سال‌ها قهرمان آسیا شویم

علی جباری، پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد که مسئولان این باشگاه نباید از جذب بازیکن جدید غافل شوند. او می‌گوید:« تا این لحظه که بازیکنی جذب نشده است و من اعتقاد دارم که تیم نیاز به جذب ۲-۳ بازیکن دارد تا بتواند در نیم فصل دوم و در آسیا موفق باشد. استقلال شرایط خوبی دارد وشفر هم زحمات زیادی می‌کشد اما به نظر من استقلال نیاز به جذب چند بازیکن دارد تا در داخل زمین برای این تیم کار کنند.»

جباری درپاسخ به این سوال که استقلال درچه پست هایی به بازیکن جدید نیاز دارد، گفت:« ما در پست مهاجم، هافبک و مدافع به بازیکن نیاز داریم، بازیکنانی که هستند بازیکنان خوبی‌اند اما نباید به این مسئله بسنده کنیم و نیاز به چند بازیکن جدید احساس می‌شود.»

جباری نسبت به بازگشت جباروف هم احساس خوبی ندارد:« من اعتقاد زیادی به جباروف ندارم چرا که او ۳۸ ساله است و همیشه دیدیم که هر زمان استقلال در حمله است او چند پاس می‌دهد اما وقتی استقلال در دفاع قرار دارد و زیر فشار است چیزی از او نمی‌بینیم. من اعتقاد دارم باید بازیکنانی جذب استقلال شوند که بتوانند کار تیم را راه بیاندازند.»

درباره بازگشت مجیدی به عنوان دستیاربه استقلال نیز ازجباری سوال شده که این پاسخ معنی دارد را داده است:« امیدوارم که حضورش مثبت باشد اما بهتر بود استقلال بازیکن جذب می‌کرد چون ما نیاز به بازیکن داریم. فرهاد متعلق به باشگاه استقلال است و امیدوارم در این سمت جدید هم موفق باشد اما استقلال نیاز به جذب بازیکن دارد.»

بازیکن اسبق تیم ملی کشورمان درباره حضور ملی پوشان در جام ملت‌های آسیا نیزجملاتی به زبان آورد:«امیدوارم تیم ملی موفق باشد هرچند که به جز عراق، سایر رقبایش در مرحله گروهی خیلی رقبای سختی نیستند. امیدوارم که بعد از سال‌ها تیم ملی ایران بتواند قهرمان آسیا شود. موفقیت و رسیدن به جمع چهار تیم سخت است اما امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.»

1

 

captcha
تازه ها
بیشتر