جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 92089 / تاریخ انتشار : 1397/10/14 18:58
|
جزئیات قهرمان جام ملت‌ها را تعیین خواهد کرد

زاکرونی: اشتیاق زیادی برای یک نمایش خوب در بازی افتتاحیه داریم

زاکرونی: اشتیاق زیادی برای یک نمایش خوب در بازی افتتاحیه داریم

آلبرتو زاکرونی، سرمربی تیم ملی امارات در نشست خبری پیش از بازی افتتاحیه مدعی شد که تیمش برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا آماده است. امارات شنبه در حالی مقابل بحرین قرار می‌گیرد که در باز‌ی‌های تدارکاتی نتوانسته نتایج خوبی بگیرد.

سرمربی ایتالیایی تیم میزبان گفت: «منتظر شروع مسابقات بودیم و اشتیاق زیادی برای یک نمایش خوب در بازی افتتاحیه داریم. امارات به خوبی برای مسابقات آماده شده. ما در داخل و خارج از کشور اردو داشتیم و تمام حمایتی را که برای آماده‌سازی نیاز بود، دریافت کردیم. مصدومیت‌هایی هم داشتیم، ولی باور دارم اینها نمی‌تواند مانعی برای ما در مسابقات باشد و می‌خواهیم شروع خوبی مقابل بحرین داشته باشیم.» اشاره او به غیبت عمر عبدالرحمان، بهترین بازیکن امارات است که به دلیل جراحی زانو این مسابقات را از دست داد.

زاکرونی معتقد است که با حضور 24 تیم در این دوره از جام ملت‌ها مرز باریکی بین موفقیت و ناکامی خواهد بود و گفت: «بعد از جام جهانی 2002 و در جام ملت‌های آسیا 2011 تیم‌های آسیایی از نظر آمادگی بدنی و تاکتیکی به سطح بالایی رسیده‌اند. تیم‌های آسیایی پیشرفت کرده‌اند و فکر می‌کنم در این دوره کیفیت تیم‌ها خیلی نزدیک باشد. بر این باورم که جزئیات کوچک قهرمان این دوره را تعیین خواهد کرد.»

---

اسماعیل مطر، مهاجم 35 ساله امارات که در این کنفرانس حاضر بود هم مثل زاکرونی عقیده داشت که آنها جایی برای اشتباه کردن ندارند: «چند تیم‌ مدعی با قدرت یکسانی در این مسابقات حاضرند و شانس برابری برای قهرمانی دارند. در فوتبال یاد گرفته‌ایم که تیم‌ها بخت یکسانی دارند، ولی امیدواریم که بتوانیم خوب بازی کنیم و نسبت به دوره قبلی که میزبان بودیم (سال 1996) نتایج بهتری بگیریم. برای بازی با بحرین کاملا آماده‌ایم.»

3

captcha
تازه ها
بیشتر